18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ups

Próbował ośmieszyć Trzaskowskiego. Polityk orze "Amerykanina"

22.06.2020  11:21
Rafał Trzaskowski uczy "Amerykanina" mówić po angielsku
Rafał Trzaskowski uczy "Amerykanina" mówić po angielsku Fot: Twitter/Kondominium/Printscreen

Kolejna próba języka w wykonaniu Rafała Trzaskowskiego. Kandydata KO na prezydenta zaczepił "Amerykanin". Kto mówił po angielsku lepiej?

Polska, Podlasie, Supraśl, w Supraślu Rafał Trzaskowski i Amerykanin, lub mężczyzna za Amerykanina się podający. Młody blondyn, podobno z Wirginii, próbował przekonać kandydata KO na prezydenta, że do władzy się nie nadaje, a jedynym poważnym politykiem i właściwym wyborem jest Andrzej Duda.

Powiedział pan, że znajomość języka angielskiego jest bardzo ważna, jeśli chce się być prezydentem. Moim zdaniem, tak jak powiedział premier, najważniejszym językiem jest język interesów Polski. Niestety, ma pan więcej kwalifikacji, żeby nie zostać prezydentem - powiedział młodzieniec po angielsku.

Trzaskowski nie wierzy w Wirginię

Co na to Trzaskowski? - Na pewno - odparł, po czym zwrócił uwagę na dziwny akcent przybysza z Wirginii. Wykazał się wyjątkową zdolnością lingwistyczną, czy raczej arogancją?

To bardzo problematyczne. W ogóle nie brzmisz jak Amerykanin. Masz typowy polski akcent, który słyszałem wiele razy. Musi być nieprawdziwy. Musisz przyłożyć się do nauki angielskiego - powiedział Trzaskowski.

Reakcja prezydenta Warszawy oburzyła polityka PiS Bartosza Kownackiego, który Trzaskowskiemu zarzucił pogardę dla Polaków mieszkających za granicą.

Ogromna pogarda Rafała Trzaskowskiego dla Polaków mieszkających za granicą. Zarzucając rozmówcy, że ma "typowy polski akcent" i "brzmi jak Polak", ujawnił swoje kompleksy. Tak, Polacy brzmią jak Polacy, wyglądają jak Polacy, mają Polską historię i są z tego dumni!!! - napisał na Twitterze.

Bardzo polski Amerykanin

Tymczasem w sieci grzmi. Dlaczego? Bo szybko na jaw wyszło, że młodzieniec z Supraśla mieszka w Polsce, a Wirginia to tak naprawdę Białystok. "Amerykanin" zaczepiający Trzaskowskiego to wielbiciel Andrzeja Dudy z tego pięknego miasta na wschodzie Polski.

Zidentyfikowanie pana Łukasza (Luke'a) zajęło internautom dosłownie chwilę. Mężczyzna w reakcji na odkrycie jego kłamstwa schował się i ukrył całą swoją działalność na Twitterze. Są jednak screeny i filmiki, np. ten, na którym gra na pianinie "Sto lat" dla prezydenta.

Przeczytaj więcej
Komentarze