18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przykry dzień

Rafał Trzaskowski jest zrozpaczony. Straszne cierpienie

26.05.2020  12:02
Rafał Trzaskowski jest zrozpaczony. Straszne cierpienie
Rafał Trzaskowski jest zrozpaczony. Straszne cierpienie Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Rafał Trzaskowski rok temu stracił jedną z najbliższych osób - mamę. Zrozpaczony polityk podzielił się z ludźmi wyjątkowo wzruszającym zdjęciem, opublikowanym z okazji Dnia Matki. 

Rafał Trzaskowski podjął się ogromnego wyzwania i kandyduje na urząd prezydenta Polski. Obecny prezydent Warszawy nie tak dawno przeżył straszliwą, życiową tragedię. Rok temu zmarła jego ukochana mama i teraz, w Dzień Matki, polityk bardzo cierpi. 

Rafał Trzaskowski tęskni za mamą

Z okazji święta wszystkich mam, Rafał Trzaskowski postanowił upamiętnić również swoją. Opublikował w internecie wyjątkowe zdjęcie, na którym widać, jak ważna to była osoba w jego życiu. Nic dziwnego, że ogromnie za nią tęskni. 

Jego mama, Teresa z domu Arens była warszawianką od pokoleń. Z całą pewnością musiała być niezwykle dumna z syna, gdy ten objął urząd prezydenta Warszawy, jej ukochanego miasta. Rozstanie z nią było dla polityka niezwykle bolesne.

Piękną fotografię Rafał Trzaskowski opatrzył podpisem:

Mamo - tęsknię!

Trzeba przyznać, że wyraża on więcej niż najbardziej kwieciste słowa. 

Przeczytaj więcej
Komentarze