18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tym go przebił

Rafał Trzaskowski już WYGRYWA. Duda nie odrobi tej straty

08.07.2020  19:20
Rafał Trzaskowski już WYGRYWA. Duda nie odrobi tej straty
Rafał Trzaskowski już WYGRYWA. Duda nie odrobi tej straty Fot: Michal Dubiel/REPORTER

Rafał Trzaskowski już wygrywa z Andrzejem Dudą. Nie chodzi jednak o polityczne starcie, ale o... modę męską! Prezydent Warszawy deklasuje konkurenta. 

Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda ścigają się aktualnie do fotelu prezydenta Polski. Jednakże nie samą polityką człowiek żyje. Ludzie znudzeni wyłącznie kwestiami wagi państwowej - postanowili przyjrzeć się luźniejszej sferze życia.

Pod lupę wzięta została... moda męska. Który z kandydatów ubiera się lepiej i jest bardziej stylowy? Jak się okazuje - prezydent Warszawy w tej kwestii deklasuje obecnie urzędującego prezydenta kraju. 

Rafał Trzaskowski wygrywa z Andrzejem Dudą

Na łamach Super Expressu polski projektant, rezydujący na Ibizie, czyli Daniel Jacob Dali zbadał wnikliwie styl obu kandydatów. 

Najczęściej obu panów widzimy w eleganckich garniturach, modnych krawatach. W tym pojedynku obaj wygrywają. Śnieżnobiałe koszule, czy jasnobłękitne goszczą w szafach zarówno Dudy, jak i Trzaskowskiego. Biel i błękit to klasyka i ponadczasowość

– tłumaczył projektant.

To zapowiadało remis, jednakże Rafał Trzaskowski ostatecznie wyprzedził w kwestiach stylu swojego kontrkandydata. Domowe stylizacje, nad którymi nie czuwa sztab wyborczy - pokazują całą prawdę.

Obecny prezydent, kiedy jest wolny od obowiązków, bądź spędza czas z rodziną, odkłada elegancję do szafy i tu zaczynają się schody. Zamienia garnitur w niemodne swetry z początku lat 90. Zdecydowanie sobie nie radzi i jak widać, nawet modna żona Agata nie jest w stanie go przekonać do zmiany i zakupu czegoś bardziej na czasie. Rafał Trzaskowski ma klasę nie tylko kiedy wykonuje obowiązki publicznie, ale i kiedy pojawia się prywatnie na spacerze z rodzina, czy na zakupach. Nie boi się kolorów i często widzimy go w odcieniach żółtego, czy niebieskiego. Były nawet koszule z modnego denimu, czy płaszcze i kurtki w odcinaniu cynamonowym. To są właśnie te akcenty które świadczą na korzyść obecnego prezydenta Warszawy w tym modowym pojedynku. Podsumowując: wygrywa zdecydowanie Rafał Trzaskowski

– skwitował ekspert tabloidu.

A Wam, czyj styl podoba się bardziej?

Przeczytaj więcej
Komentarze