18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie bomba?

Rafał Trzaskowski ma ostry plan. To zniszczy PiS?

27.08.2020  11:23
Rafał Trzaskowski ma ostry plan. To zniszczy PiS?
Rafał Trzaskowski ma ostry plan. To zniszczy PiS? Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Rafał Trzaskowski właśnie wrócił z urlopu i od razu rzuca się w wir pracy. Wygląda na to, że prezydent Warszawy ma plan, który może pokrzyżować PiS-owi szyki.

Rafał Trzaskowski o mały włos nie zwyciężył w wyścigu do fotela prezydenckiego. Po trudach kampanii prezydent Warszawy udał się na zasłużony odpoczynek. Kiedy wrócił z urlopu od razu zapowiedział, że nie zamierza zwalniać tempa.

Rafał Trzaskowski rozniesie PiS?

Rafał Trzaskowski ma plan, który może nieźle pokrzyżować szyki PiS-owi. Być może bomba, którą odpali prezydent Warszawy sprawi, że partia rządząca straci swoje zabójczo wysokie poparcie. Padły konkrety.

PiS wygrywał również dlatego, że potrafił organizować obywateli. Nie tylko w partii politycznej, ale tworzył Kluby Gazety Polskiej, tworzył przeróżnego rodzaju instytucje, które później służyły mu za zaplecze eksperckie, tworzył platformy internetowe i później stworzył tego typu sieć instytucji, która pozwalała wygrywać wybory. Myśmy tego nigdy nie robili. Przyszedł czas na to, żeby wspierać partie polityczne, wszystkie partie opozycyjne, właśnie tego typu konkretnym działaniem

- zapowiadał Rafał Trzaskowski w TVN24. 

Dodatkowo prezydent Warszawy zdradził, w jakiej konkretnie widzi się roli. Nie zamierza brać udziału jedynie w partyjnych przepychankach. Ma na siebie zupełnie inne pomysły.

Jeżeli ktoś ma takie oczekiwanie jak część komentatorów, że oto ja będę od rana do nocy punktował PiS i że będę się zachowywał tak jak partia polityczna, to najwyraźniej nie rozumie tego, co jest zapotrzebowaniem dzisiejszego życia politycznego w kraju. Od komentowania, od tej codziennej walki, od punktowania PiS są partie polityczne. Trzeba punktować PiS, ale z drugiej strony nie można być opozycją totalną

- podkreślił Rafał Trzaskowski.

Trzeba punktować PiS, ale z drugiej strony nie można być opozycją totalną. Trzeba wychodzić ze swoimi propozycjami. Trzeba docierać do tych wyborców, którzy mają tylko i wyłącznie jedno źródło informacji, bo bez tego nie wygramy

- przekonywał.

Myślicie, że Rafał Trzaskowski faktyczne ma szansę odmienić oblicze polskiej polityki? 

Przeczytaj więcej
Komentarze