18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jest źle

Rafal Trzaskowski może się załamać. Ogromny cios tuż przed wyborami

26.06.2020  09:10
Rafal Trzaskowski może się załamać. Ogromny cios tuż przed wyborami
Rafal Trzaskowski może się załamać. Ogromny cios tuż przed wyborami Fot: Grzegorz Bukala/REPORTER

Rafał Trzaskowski na ostatniej prostej przed wyborami dostał dramatyczną wiadomość. Jego poparcie w ostatnim sondażu przedstawia się bardzo nieciekawie.

Rafał Trzaskowski jest największym kontrkandydatem dla Andrzeja Dudy. Do tej pory cieszył się niesamowitą sympatią i poparciem. Jednakże energiczny prezydent Warszawy tuż przed wyborami nie wypadł najlepiej w ostatnim sondażu. Taka wiadomość może złamać hart ducha. 

Rafał Trzaskowski i cios na ostatniej prostej

Rafał Trzaskowski nie tylko musiał walczyć wczoraj z dramatycznym wypadkiem komunikacyjnym mimo urlopu, ale jeszcze teraz musi jakoś pogodzić się z ostatnim sondażem dla TVN i TVN24. Według niego w pierwszej turze jego poparcie znacznie spadło, a w drugiej turze... Przegrywa z obecnie urzędującym prezydentem.

Sondaż Kantar przyniósł Trzaskowskiemu wybitnie złe wiadomości. Prezydent Warszawy stracił aż pięć punktów procentowych, a tymczasem poparcie Andrzeja Dudy ani drgnęło. Na Andrzeja Dudę oddanie głosu zadeklarowało 47 proc. respondentów, a na Rafała Trzaskowskiego 45 proc. osób biorących udział w badaniu. Według tego sondażu drugi kandydat nie miałby szans na wygraną w II turze.

Trzecie miejsce w tym wyścigu nieodmiennie zajmuje Szymon Hołownia z 13 procentowym poparciem. Na Krzysztofa Bosaka zagłosowałoby 7 proc. ankietowanych, na Roberta Biedronia - 3 proc., a na Władysława Kosiniaka-Kamysza - 2 proc. Pozostałych pięciu kandydatów uzyskało 0 proc. wskazań.

Był to sondaż przeprowadzony telefonicznie w dniach 24-25 czerwca. Myślicie, że prezydent Warszawy jeszcze wstanie z kolan?

Przeczytaj więcej
Komentarze