18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słodko?

Rafał Trzaskowski na nieznanym zdjęciu. Ależ widok!

23.06.2020  15:03
Rafał Trzaskowski na nieznanym zdjęciu. Ależ widok!
Rafał Trzaskowski na nieznanym zdjęciu. Ależ widok! Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

Rafał Trzaskowski wyraźnie stara się w kampanii stworzyć ciepły wizerunek swojej osoby. Z tej przyczyny opublikował wzruszające, prywatne zdjęcie z młodości.

Rafał Trzaskowski opublikował zdjęcie z niesamowicie ważnego momentu swojego życia. Młody, przyszły prezydent Warszawy w objęciach ukochanej kobiety. Ta fotografia złapała za serce tysiące osób.

Rafał Trzaskowski na zdjęciu z młodości

Rafał Trzaskowski w czasie swojej kampanii prezydenckiej stara się być blisko ludzi. Między innymi dlatego dzieli się z wyborcami bardzo intymnymi szczegółami swojego życia. Zdradzał już sekrety swojego małżeństwa, a teraz opublikował niesamowite zdjęcie z młodości. 

Na Twitterze Trzaskowski podzielił się z ludźmi fotografią ze swojego ślubu. Podpisał ją w sposób wielce wzruszający i chwytający za serce.

Dokładnie 18 lat temu zostałem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, a potem było już tylko lepiej! Dziękuję za wszystko, Gosiu!

- napisał prezydent Warszawy.

Na fotografii widać szczere szczęście młodej pary. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach małżeństwa o nie zadbają. 

Czytaj także