18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Narobi szumu?

Rafał Trzaskowski nie odpuszcza. Ogłosił swój plan po wyborach

18.07.2020  14:02
Rafał Trzaskowski nie odpuszcza. Ogłosił swój plan po wyborach
Rafał Trzaskowski nie odpuszcza. Ogłosił swój plan po wyborach Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Rafał Trzaskowski nie odpuszcza i po przegranych wyborach prezydenckich - wciąż prze do przodu. Ma plan, który ogłosił Polakom podczas oficjalnego zakończenia swojej kampanii prezydenckiej. 

Rafał Trzaskowski jest wielkim przegranym tegorocznych wyborów prezydenckich. Niewielką różnicą głosów został pokonany przez Andrzeja Dudę. Jednakże, porażka nie zniechęca go do polityki.

Rafał Trzaskowski ma wielkie plany na przyszłość

Przeciwnie, Rafał Trzaskowski ma wielkie plany na przyszłość. Najprawdopodobniej pójdzie w ślady Szymona Hołowni i skieruje swoje działania ku stworzeniu ruchu obywatelskiego, który w jego oczach będzie "nową solidarnością".

Podejmuję się stworzenia ruchu obywatelskiego, bo partie nie wystarczą. Jestem gotów do rozmowy z każdym

- powiedział Rafał Trzaskowski podczas oficjalnego zakończenia swojej kampanii prezydenckiej w Gdyni. 

Kandydat na prezydenta dziękował wszystkim swoim zwolennikom i zapewniał, że nie można zmarnować potencjału, który pchnął tak wielu Polaków do urn w czasie wyborów.

Wszyscy się obudziliśmy przez ostatnie dwa miesiące, ta energia jest absolutnie niebywała, naszym wspólnym zadaniem jest to, żeby kontynuować budowę "nowej solidarności", przede wszystkim podtrzymać w nas determinację, podtrzymać w nas wiarę i niebywałą energię

- podkreślił Trzaskowski.

Musimy stworzyć potęgę, musimy stworzyć prawdziwy ruch obywatelski, który pozwoli nam wygrywać kolejne wybory, pozwoli nam wszystkim tę energię, którą razem obudziliśmy podtrzymać na długie miesiące. Zapewniam, że zrobię absolutnie wszystko, abyśmy dalej mogli się spotykać, żebyśmy dalej mogli walczyć o to, żeby Polska mogła wyglądać zupełnie inaczej

- zapowiada prezydent Warszawy.

Myślicie, że naprawdę uda mu się ruszyć do przodu Polską politykę i stworzyć ruch realnie konkurencyjny dla PiS-u?

Przeczytaj więcej
Komentarze