18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dzień Ojca w polityce

Rafał Trzaskowski pokazał tatę. Urodę amanta ma po nim?

23.06.2021  17:53
Rafał Trzaskowski pokazał tatę
Rafał Trzaskowski pokazał tatę Fot: MAREK BEREZOWSKI/REPORTER

Rafał Trzaskowski nieczęsto mówi o swoim życiu prywatnym. Z okazji Dnia Ojca zdecydował się jednak na bardzo osobisty wpis w mediach społecznościowych. Dodatkowo zaprezentował zdjęcie swojego zmarłego taty - jest do niego podobny?

Rafał Trzaskowski niewiele mówi o swoim życiu, ale wiele osób już wie, że jakiś czas temu musiał pożegnać swoich rodziców. Osobom, które straciły już najbliższych sobie ludzi, szczególnie trudno jest w takie dni, jak dziś.

Rafał Trzaskowski pokazał zdjęcie taty

W Polsce obchodzimy bowiem Dzień Ojca. Z tej okazji Rafał Trzaskowski zdecydował się na opublikowanie wyjątkowego zdjęcia na swoim Twitterze. Widzimy na nim wizerunek ojca prezydenta Warszawy. Nie da się ukryć, że teraz już wiemy, po kim polityk odziedziczył urodę filmowego amanta.

Dziś Dzień Taty. Nie ma go już z nami 23 lata. Trudno uwierzyć

- napisał nad fotografią Rafał Trzaskowski.

W komentarzach internauci nie kryją zdumienia skalą podobieństwa między ojcem a synem. Trzeba przyznać, że prezydent Warszawy bardzo mocno przypomina swojego rodziciela. Mają podobne rysy twarzy, posturę i mimikę.

Pod postem Trzaskowskiego wielu internautów dzieliło się również wspomnieniami na temat swoich zmarłych rodziców i przesyłało prezydentowi stolicy wyrazy współczucia w dzień, w którym wspomnienia są najbardziej żywe.