18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PAD pęknie?

Rafał Trzaskowski prostym trikiem doprowadza Dudę do szału

03.07.2020  14:15
Rafał Trzaskowski prostym trikiem doprowadza Dudę do szału
Rafał Trzaskowski prostym trikiem doprowadza Dudę do szału Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Rafał Trzaskowski wciąż walczy o wygraną w wyborach prezydenckich. Jednym, prostym trikiem doprowadza do szału Andrzeja Dudę i cały jego sztab. Dobra strategia?

Rafał Trzaskowski podczas kampanii przed II turą wyborów prezydenckich bardzo mocno stara się zaprezentować swoją waleczną postawę. W końcu w haśle wyborczym ma "silny prezydent" więc musi to podkreślać.

Prezydent Warszawy bardzo chciał zmierzyć się z obecnie urzędującym prezydentem w debacie, jednakże Duda w ostatniej chwili zrezygnował. Przez to Rafał Trzaskowski zyskał asa w rękawie, którym wciąż doprowadza do szału przeciwny sztab.

Rafał Trzaskowski doprowadza Dudę do szału

Rafał Trzaskowski używa niestawienia się Dudy na debacie jako swojego zawsze sprawdzającego się triku zniechęcania wyborców do kontrkandydata.

Niestety, ale pan prezydent Andrzej Duda boi się przyjść na debatę. Szkoda. Wczoraj miała się odbyć debata. Czekałem cierpliwie, że ta debata się odbędzie, że będzie można zadawać pytania panu prezydentowi, że nie tylko i wyłącznie jedna telewizja będzie robiła ustawkę, że będzie wiec pana prezydenta, tylko że będzie prawdziwa debata. Niestety, pan prezydent nie przyszedł

- zwrócił uwagę Trzaskowski podczas wizyty w Skierniewicach. 

Aby bardziej ośmieszyć Andrzeja Dudę, podczas tego wystąpienia postawiono obok Rafała Trzaskowskiego pustą mównicę podpisaną: "Andrzej Duda". 

Andrzej Duda boi się przyjść na debatę. Szkoda. Dzisiaj symbolicznie będzie stała obok mnie pusta mównica. Zrobimy debatę korespondencyjną, skoro nie można zrobić prawdziwej...

- mówił Rafał Trzaskowski.

Andrzej Duda tym razem naprawdę się wścieknie? Względem opozycji już czasem puszczały mu nerwy... 

Czytaj także
Przeczytaj więcej