18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rodzina prezydenta CHORA!

Trzaskowski w szpitalu! Zakażony COVID-19

Wojciech Kozicki
23.03.2021  16:03
Rafał Trzaskowski w szpitalu. Jest zakażony COVID-19
Rafał Trzaskowski w szpitalu. Jest zakażony COVID-19 Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Rafał Trzaskowski w szpitalu. Prezydent Warszawy jest zakażony COVID-19 od dawna, ale najwyraźniej nastąpiło znaczące pogorszenie się jego stanu zdrowia. O swoim dramacie poinformował na Twitterze.

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala z powodu koronawirusa. Prezydent Warszawy na Twitterze ujawnił, że musiał być hospitalizowany, ale ma nadzieję, że szybko wróci do pracy. Prosił również swoich fanów o trzymanie kciuków za jego powrót do zdrowia.

Rafał Trzaskowski ma COVID-19. Trafił do szpitala

Przypominamy, że Rafał Trzaskowski 12 marca ujawnił światu, że złapał koronawirusa. Potwierdził również, że zakażona jest także jego rodzina – żona i dzieci. Zaapelował wówczas do Polaków, by bardziej na siebie uważali.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Panem prezydentem. Powody hospitalizacji są znane już kilka dni temu informował o tym, że jest zakażony koronawirusem. Nie jestem jednak upoważniony do przekazywania na temat stanu zdrowia pana prezydenta – poinformował media Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec. (Wirtualna Polska)

Trzaskowski na Twitterze zapewnia, że jest pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Jak ustalił dziennikarz RMF FM Tomasz Skory, stan Rafała Trzaskowskiego nie jest ciężki, pacjent wymagał jednak hospitalizacji.

Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie - napisał Trzaskowski na Twitterze

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze