18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaskoczeni?

Rafał Trzaskowski zaczynał od TVP?! Nieznane fakty z młodości

08.07.2020  15:51
Rafał Trzaskowski zaczynał od TVP?! Nieznane fakty z młodości
Rafał Trzaskowski zaczynał od TVP?! Nieznane fakty z młodości Fot: Krzysztof Kaniewski/REPORTER

Rafał Trzaskowski ma w ostatnim czasie nieszczególne kontakty z Telewizją Polską. Materiały w niej publikowane nawet nie próbują być obiektywne. Okazuje się jednak, że zanim prezydent Warszawy wkroczył na wojenną ścieżkę z TVP - miał z nią zupełnie inne kontakty. 

Rafał Trzaskowski teraz jest z TVP w nie najlepszych stosunkach. Telewizja Polska nawet nie stara się udawać, że popiera w wyborach prezydenckich kogoś innego niźli Andrzeja Dudę. Mocne materiały, które mają postawić prezydenta Warszawy w złym świetle - mówią same za siebie.

Nie zawsze jednak Rafał Trzaskowski tak źle żył z mediami publicznymi. Kiedy był małym chłopcem miał nawet okazję skosztować nieco telewizyjnego chleba - zagrał bowiem w serialu "Nasze podwórko".

Rafał Trzaskowski debiutował w TVP

Miał wtedy kontakt między innymi z obecną gwiazdą serialu Klan - Laurą Łącz. Niestety, aktorka nie zapamiętała małego chłopczyka zbyt mocno.

Dostałam telefon, że jest do zagrania matka jakiegoś dziecka, pojechałam na plan, jednego dnia wszystko zagrałam i to był koniec... A Rafała Trzaskowskiego zupełnie z tego serialu nie pamiętam

- stwierdziła.

Dokładnie odwrotnie jest z prezydentem Warszawy, który swoją rolę wspomina do dziś, a nawet dzieli się z fanami zdjęciami z planu.

To była rola życia: – pućki, arogancki wzrok i elitarna kurteczka od cioci z RFN. Pod trzepakiem bym się tak nie pokazał

- wspominał na Instagramie Rafał Trzaskowski.

Może gra w serialu to dobry omen? Już jeden prezydent RP zaczynał od filmowej produkcji, a jego brat do dziś trzęsie polską polityką. Myślicie, że występ z dziecinnych lat również Rafałowi Trzaskowskiemu przyniesie szczęście?