18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

polityk w kwarantannie

Rafał Trzaskowski zakażony koronawirusem!

Emilia Waszczuk
12.03.2021  18:36
Rafał Trzaskowski zakażony koronawirusem
Rafał Trzaskowski zakażony koronawirusem Fot: Jakub Kamiński/East News

W piątek po południu Rafał Trzaskowski przekazał niepokojące wieści. Prezydent Warszawy i niedoszły prezydent Polski, jest chory. Zakaził się koronawirusem.

Rafał Trzaskowski trafił do kwarantanny i nie wiadomo, kiedy ją opuści. W piątek polityk przekazał niepokojące wieści - badanie laboratoryjne wykazało obecność koronawirusa SARS-COV-2 w jego organizmie.

Wcześniej polityk informował, że pozytywny wynik testu na obecność SARS-COV-2 otrzymała jego żona Małgorzata Trzaskowska.

Ze względu na chorobę mojej żony przebywam na kwarantannie. Na razie jestem zdrowy - test robiłem wczoraj. Pracuję zdalnie. PS Trzymajcie kciuki za Gosię

- pisał jeszcze w południe Rafał Trzaskowski.

Trzaskowski zakażony koronawirusem

Pozytywny wynik testu Rafał Trzaskowski otrzymał tuż przed godziną 18 w piątek. Niestety poza nim i Małgorzatą Trzaskowską, chorują także ich dzieci. 

Prezydent Warszawy czuje się dobrze i jak na razie nie zamierza rezygnować z pracy. Obowiązki włodarza stolicy sprawował będzie zdalnie.

Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie! - przekazał prezydent Warszawy.

Czytaj także