18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szokujące

Trzaskowski zmiażdżył Dudę. Te wyniki zdumiewają

13.07.2020  13:12
Trzaskowski zmiażdżył Dudę. Te wyniki zdumiewają
Trzaskowski zmiażdżył Dudę. Te wyniki zdumiewają Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Rafał Trzaskowski w jednym mieście dosłownie zmiażdżył Andrzeja Dudę. Chociaż wygranym pozostaje ten drugi, to wynik prezydenta Warszawy w jego mieście zdumiewa.

Rafał Trzaskowski dosłownie zmiażdżył Andrzeja Dudę swoim wynikiem w Warszawie. Na prezydenta tego miasta zagłosowało ponad 695 tys. mieszkańców. Dzięki temu zdobył on 67,65% poparcia i zdeklasował zwycięzcę całych wyborów.

Rafał Trzaskowski nawet na wieczorze wyborczym rozpoczął od dziękowania Warszawiakom. Spotkał się z nimi przy wiślanych fontannach i widać było, że w mieście tym czuje się jak ryba w wodzie.

Rafał Trzaskowski zmiażdżył Dudę w Warszawie

W tym samym czasie wieczór wyborczy Andrzeja Dudy odbywał się w Pułtusku, gdzie prezydent również został niesamowicie ciepło przyjęty. Wracając do sprawy stolicy, warto dodać, że Rafał Trzaskowski pokonał kontrkandydata w każdej warszawskiej dzielnicy.

Prawdziwą "twierdzą" Rafała Trzaskowskiego okazał się Wilanów. Prezydent Warszawy zdobył tam aż 77,96%! W innych dzielnicach wyniki były równie imponujące - uzyskał 73,41% na Ursynowie, 71,68% na Żoliborzu, 71,29% na Mokotowie i 70,23% na Bemowie.

Najwyraźniej Warszawiacy doceniają swojego prezydenta, skoro tak mocno chcieli by został również głową całego państwa. Frekwencja w stolicy także może wzbudzać dumę w mieszkańcach miasta, wyniosła aż 77,4% procent!

Przeczytaj więcej
Komentarze