18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zaostrzenie pandemii

Rekord zachorowań, ludzie umierają. Rząd ukrywa DRAMAT?

30.07.2020  12:48
Rekord zachorowań, ludzie umierają. Rząd ukrywa DRAMAT?
Rekord zachorowań, ludzie umierają. Rząd ukrywa DRAMAT? Fot: Lukasz Machowczyk/Shutterstock

Rząd ukrywa prawdziwy dramat? Padł dziś ponury rekord zachorowań na koronawirusa. Tak źle nie było w kraju od początku pandemii i za czasów lockdownu. Czyżby politycy nie mówili nam wszystkiego?

Rząd ukrywa dramat tysięcy Polaków? Dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 615 przypadkach zakażenia koronawirusem. Tak źle nie było od początku pandemii.

Ludzie chorują i umierają, a w tym samym czasie minister zdrowia Łukasz Szumowski przebywa na urlopie. Ponownie wybrany na prezydenta Andrzej Duda również milczy jak zaklęty.

Rząd ukrywa dramat?!

Co prawda od czasu do czasu rząd wspomina o powrocie obostrzeń, ale nic więcej. Nie pojawiają się oficjalne alerty i komunikaty, cała Polska żyje w niepewności i strachu.

Czyżby od początku pandemii w kraju było gorzej, niż nam to przedstawiano? A może już teraz zaczyna się druga fala COVID-19, która była zapowiadana dopiero na jesień?

Wirusolodzy ostrzegają dodatkowo, że w sezonie jesienno-zimowym w Polsce zdarzać się będą supeinfekcje - a więc hybrydy zakażenia koronawirusem i grypą. To dopiero sprawi, że służba zdrowia zostanie postawiona w patowej sytuacji.

Myślicie, że Polska sobie z tym poradzi?

Czytaj także
Przeczytaj więcej