18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

będzie gorąco

To rozgrzeje Kaczyńskiego. Wraca posłanka, co "lubi seks jak koń owies"

22.11.2019  11:57
To rozgrzeje Kaczyńskiego. Wraca posłanka, co "lubi seks jak koń owies"
To rozgrzeje Kaczyńskiego. Wraca posłanka, co "lubi seks jak koń owies" Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Ta wiadomość może sprawić, że Jarosław Kaczyński rozpali się do czerwoności. Czemu? Bo z polityczką, która właśnie ogłosiła swój powrót, ma burzliwą przeszłość. O kogo chodzi? O Renatę Beger.

Idzie zima, a w Polsce robi się bardzo gorąco. Wszystko za sprawą wielkiego powrotu posłanki, która zasłynęła tekstami "lubię seks jak koń owies" i "seksafera? czemu mnie tam nie było?".

Renata Beger powraca i ogłasza, że będzie... wyzwalać. O co chodzi? Raczej nie o seks, ale i tak jest gorąco. Nie o seks chodzi też z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS może się zagotować, bo pani Renata już raz wpędziła jego partię w poważne kłopoty.

Beger, PiS i wielka afera

Dawna posłanka Samoobrony rozpętała swego czasu potężną aferę. W 2006 roku potajemnie nagrywała swoje spotkania z politykami PiS, kiedy Ci proponowali jej intratne stanowiska i przeróżne benefity w zamian za poparcie. Pani Beger jednak niczego od nich nie chciała, chciała krwi i krew zdobyła. Taśmy ujawniła, a rok później PiS przegrał wybory.

Renata Beger jak na razie nie wraca do wielkiej, krajowej polityki (nie wyklucza jednak, że to zrobi), zakłada za to związek zawodowy "Wyzwolenie".

Chcę wyzwolić rolników z pośrednictwa sprzedaży i skrócić łańcuch od rolnika do konsumenta, wzmocnić rolników. Chcę zjednoczyć rolników do działania. Ktoś musi nas reprezentować - powiedziała se.pl. - Nie będziemy się przytulać do żadnej partii - dodała.

Przeczytaj więcej
Komentarze