18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co na to Śmiszek?

Szokująca deklaracja Biedronia: ZNAJDĘ SOBIE PIERWSZĄ DAMĘ!

10.01.2020  12:59
Szokująca deklaracja Biedronia: ZNAJDĘ SOBIE PIERWSZĄ DAMĘ!
Szokująca deklaracja Biedronia: ZNAJDĘ SOBIE PIERWSZĄ DAMĘ! Fot: Instagram/Robert Biedroń

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek od lat pozostają w szczęśliwym związku. Teraz jeden z nich chce zostać prezydentem, a część homofobicznych Polaków martwi się, że nie będzie pierwszej damy. Biedroń ma jednak na to sposób.

Robert Biedroń będzie startował w wyborach prezydenckich, ale nie każdemu się to podoba. Niektórzy boleją nad faktem, że jest gejem, a to znaczy, że u jego boku nie stanie pierwsza dama. Polityk obiecuje jednak to zmienić.

Jak? Znalazł szokujący sposób. Powszechnie wiadomo - z homoseksualizmu nie można się wyleczyć, jest całkowicie naturalny. Biedroń nie planuje też niczego udawać i brać sobie żony z obowiązku. Co więc zamierza?

Zamieszka z Pierwszą Damą

Swe plany Robert Biedroń zdradził w TVN, w "Kropce nad i" Moniki Olejnik. Wytłumaczył, że jeśli tylko Polacy mu zaufają, Pierwsza Dama razem z nim w pałacu prezydenckim zamieszka.

Otóż będzie, jeśli zostanę prezydentem, pierwsza dama w Pałacu prezydenckim. Jedną z moich pierwszych prywatnych decyzji jako głowy państwa będzie to, że pojadę do schroniska, adoptuję kotkę, którą nazwę pierwsza dama i pan minister Giertych będzie zadowolony

- powiedział.

W ten sposób odniósł się do tweeta Romana Giertycha sprzed kilku dni. Mecenas, a niegdyś współtwórca Młodzieży Wszechpolskiej martwił się w nim o wybory i nazewnictwo...

Przeczytaj więcej
Komentarze