18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odważnie

Oto sposób Biedronia na weekend. Polityk odleciał: "Warto poszaleć"

19.10.2019  15:42
Oto sposób Biedronia na weekend. Polityk odleciał: "Warto poszaleć"
Oto sposób Biedronia na weekend. Polityk odleciał: "Warto poszaleć" Fot: Jan Bielecki/East News

Robert Biedroń w weekendy nie zajmuje się sprawami zawodowymi, ale dba o to, żeby w jego życiu nie zabrakło adrenaliny. Ostatnio dosłownie odleciał.

Robert Biedroń najwyraźniej lubi, kiedy w jego życiu wiele się dzieje. Polityk jest wyraźnie w dobrej formie, skoro ostatnio udało mu się uratować pewną rodzinę podczas drogowego wypadku. Korzystając z nadwyżki energetycznej, teraz postanowił poszaleć.

Robert Biedroń nieźle poszalał w weekend

Lider partii Wiosna nie próżnuje. Kiedy wszyscy się wysypiają i nabierają energii na kolejny tydzień, on... skacze ze spadochronem! Polityk pochwalił się swoim wyczynem na Facebooku.

Czasem warto trochę poszaleć. Skakaliście kiedyś ze spadochronem?

– zapytał wyraźnie zadowolony ze skoku Robert Biedroń w mediach społecznościowych.

W komentarzach poza historiami internautów, można było znaleźć wyrazy podziwu dla odwagi polityka. Faktycznie skakanie ze spadochronem to nie jest sport dla osób o słabych nerwach.

Nie i nigdy bym nie skoczyła, bo mam lęk wysokości, podziwiam pana 

- skomentowała jedna z internautek.

Skoro Robert Biedroń tak bardzo lubi adrenalinę, to zdecydowanie polityka jest dla niego odpowiednią, życiową drogą. W niej mocnych wrażeń z całą pewnością mu nie zabraknie.

Czytaj także