18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

amen

Różaniec przeciw Trzaskowskiemu: Diabła chcemy wygonić!

01.07.2020  09:04
Mieszkańcy Puław przeganiają Rafała Trzaskowskiego różańcem
Mieszkańcy Puław przeganiają Rafała Trzaskowskiego różańcem Fot: Rafał Trzaskowski/Twitter

Starcie dwóch obozów politycznych i ich zwolenników. W Puławach doszło do ostrej kłótni między obywatelami. Za broń posłużył różaniec.

We wtorek w Puławach pojawił się Mateusz Morawiecki, który jeździ po Polsce i robi kampanię Andrzejowi Dudzie. Tuż przed jego wystąpieniem doszło do małego incydentu z udziałem szatana, Boga i różańca, oraz rozwścieczonych wyborców.

Wypędzali "diabła"

Na miejscu spotkania zebrali się wyborcy Andrzeja Dudy i wyborcy Rafała Trzaskowskiego. Obecność obywateli o innych poglądach i preferencjach mocno nie spodobała się jednej z kobiet (z tej pierwszej grupy), która z różańcem w ręku zaczęła przeganiać grzeszników i ich kandydata na prezydenta.

My tu przyszliśmy za Dudą! - krzyczała. - Po cholerę pani tu przyszła? Wy za złodziejami jesteście!. Pani nie wierzy w Boga

- oskarżała swoją "przeciwniczkę".

- A pani tak wierzy, że miłość bliźniego jak siebie samego pokazuje - odpowiedziała jej wyborczyni Rafała Trzaskowskiego, po czym z ust obu kobiet posypały się epitety, od "starych dewotek", przez "bezczelne świnie", po życzenia powieszenia na różańcu.

W końcu doszło do piekła i argumentum ad papieżum... Albo prościej - wyciąganie Jana Pawła II w obronie Andrzeja Dudy.

To jest różaniec świętego papieża. Diabła chcemy wygonić. Diabła! - krzyczała zwolenniczka prezydenta. - Módlmy się za tych szatanów!