18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Naga prawda?

Rubik oskarża Dudę. "Po trupach polskich dzieci"

Wojciech Kozicki
19.06.2020  16:26
Anja Rubik kontra Andrzej Duda
Anja Rubik kontra Andrzej Duda Fot: GeorgWenzel/face to face/0070205/Reporter/East News

Anja Rubik to od dawna nie tylko modelka. Walczy nago o ekologię, a teraz próbuje obnażać nagą prawdę o politykach. Na jej celowniku znalazł się Andrzej Duda. Czy ostra wypowiedź modelki wpłynie na wybory prezydenckie?

Anja Rubik niedawno pozowała nago w walce o czyste morze. Krytykowała też pomysł latania w kosmos. Teraz wzięła się za politykę i rzuciła się z pazurami na prezydenta Andrzeja Dudę. Skrytykowała go za wypowiedzi o LGBT.

Rubik na Instagramie najpierw zrugała prezydenta za relacje z Donaldem Trumpem. Później poruszyła temat samobójstw osób homoseksualnych.

Wszystko tylko po to, by wygrać… Zero uczciwości. Po trupach do celu. Niestety, tym razem dosłownie. Po trupach polskich dzieci i nastolatków! 14-letni Dominik z Bieżunia. Wyzywany od "ciot". Popełnił samobójstwo przez powieszenie się na sznurówkach, 14-letni Kacper z Gorczyna, upokarzany przez rówieśników w szkole i Internecie. Poniżany przez kolegów i koleżanki z tego powodu, że był gejem. Popełnił samobójstwo przez powieszenie się.  – przypomniała Rubik. (Pudelek.pl)

Rubik podała, że z racji prześladowań i braku akceptacji o samobójstwie myśli 2/3 młodzieży LGBT w Polsce. Jej zdaniem polityk nazwał ich „nie ludźmi”. Pokazała też zdjęcia osób, które popełniły samobójstwo.