18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bóg zapłać...

Ruszyła zbiórka na Brauna. Już jest BOGATY!

20.09.2021  17:56
Wpłacają pieniądze na Grzegorza Brauna. Chcą ratować go przed karą
Wpłacają pieniądze na Grzegorza Brauna. Chcą ratować go przed karą Fot: Piotr Molecki/East News

Grzegorz Braun to postać tragiczna. Nawet jeśli już jakiMŚ cudem dopuszczą go do głosu, to sam go sobie odbiera. Za słowa „będziesz pan wisiał” do Adama Niedzielskiego nałożono na niego karę finansową, ale fani pobożnego polityka Konfederacji nie dadzą mu przymierać głodem. Ruszyła zbiórka pieniędzy na Grzegorza Brauna.

W czwartek 16 września w Sejmie, podczas gdy minister zdrowia Adam Niedzielski udzielał informacji dotyczących polityki rządu w walce z nieustającą pandemią COVID-19, Grzegorz Braun groził mu śmiercią. Prezydium Sejmu nałożyło na niego najwyższą karę finansową, ale wąsacz zamiast zbiednieć, to jeszcze zarobi. Zwolennicy pomazańca Konfederacji coraz chętniej wpłacają pieniądze na wsparcie jego działalności.

Zrzutka na Grzegorza Brauna. Fani wpłacili mu MAJĄTEK!

W momencie, gdy to piszemy, internauci zebrali dla swojego bogobojnego idola ponad 140 tys. złotych. Wsparło go 2601 osób. Wiadomo również na co kumpel Korwina wyda zgromadzone środki finansowe.

Serdeczne Bóg zapłać! W najbliższych dniach wraz z zespołem prawników przedstawię projekt spożytkowania tych zasobów na działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 - projekt pod roboczą nazwą: NORYMBERGA 2.0 – napisał Grzegorz Braun na Twitterze.

Jak ujawniają media, zbiórkę założyła fundacja Osuchowa. Została ona założona oczywiście przez samego Grzegorza Brauna.

Grzegorz Braun – „Będziesz pan wisiał” [WIDEO]