18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śmieszki heheszki

Rydzyk wyśmiany przez Biedronia. Polityk wyciągnął stare nagranie

25.09.2019  19:06
Rydzyk wyśmiany przez Biedronia. Polityk wyciągnął stare nagranie
Rydzyk wyśmiany przez Biedronia. Polityk wyciągnął stare nagranie Fot: ARTUR HOJNY/East News i STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Tadeusz Rydzyk został obśmiany przez Biedronia. Polityk znalazł stare nagranie, które posłużyło mu za źródło doskonałej zabawy.

Tadeusz Rydzyk budzi skrajne emocje. Przez jednych jest uwielbiany, inni go nienawidzą - mało komu jest obojętny. Robert Biedroń wyraźnie znajduje się w tej drugiej grupie. Postanowił bowiem po raz kolejny - wyśmiać duchownego.

Biedroń znalazł w sieci stare nagranie z Rydzykiem w roli głównej i postanowił wydrwić przedsiębiorczego redemptorystę. Jak sam nazwał to, co zobaczył - nagranie jest "czystym złotem".

Tadeusz Rydzyk obśmiany przez Biedronia

Owy film Biedroń umieścił na swoim Facebooku, ku uciesze osób, które obserwują polityka w mediach społecznościowych. Wielu śmiało się do rozpuku, tak samo jak były prezydent Słupska i obecny europoseł.

Na nagraniu duchowny mówi o Puszczy Białowieskiej i wycince drzew, która została w niej przeprowadzona. Robi to w charakterystycznym dla siebie stylu, nie ma co do tego wątpliwości. 

Ekoterroryści... Ja widziałem, co się dzieje z Puszczą Białowieską. Co te dziewczyny, chłopaki wiedzą o tej dziedzinie? Występowali, kpili sobie... zachowywali się poniżej krytyki w stosunku choćby do profesora Szyszki, uznanego autorytetu w świecie. Poważanego w USA, i w Rosji i Arabii Saudyjskiej, bo ma wiedzę. I wolno im to! To przerażające, to jest ekoterroryzm. To tylko zasłona... W nazwie, to do ekologii ma się jak "pięść do oka" - mówił Rydzyk. 

Ubawiło Was to równie mocno, co Biedronia?

Czytaj także