18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poparcie im PiS-dnie?

Terlecki obraził wyborców. Upupił PiS na amen!

Wojciech Kozicki
23.07.2020  13:37
Terlecki kontra wyborcy. Czy te oczy mogą kłamać?
Terlecki kontra wyborcy. Czy te oczy mogą kłamać? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Ryszard Terlecki znany jest z ciętych wypowiedzi. Tym razem, oceniając wybory prezydenckie 2020, bezlitośnie podsumował Polaków biorących udział w głosowaniu. Ta wypowiedź będzie kosztowała PiS sporo poparcia w sondażach. Czy właśnie zaczął kopać partii polityczny grób?

Ryszard Terlecki w TVN24 analizował wyniki wyborów prezydenckich. W programie ''Jeden na jeden" wicemarszałek Sejmu i przewodniczący klubu PiS stwierdził, że w przyszłości lepiej wyedukowani ludzie będą głosować na PiS. 

Terlecki o wyborcach PiS

Analizujemy to, i jak zawsze w takich okolicznościach i w takiej sytuacji myślimy nad tym, jak to zmienić na przyszłość. Są ludzie, którzy mają wyższe wykształcenie, a może nie mają podstawowego. Niekoniecznie wyższe wykształcenie daje odpowiedni poziom, aby dokonywać wyborów – ocenił wyborców Terlecki. (TVN24.pl)

Czy to znaczy, że jeśli poprawi się system edukacji w Polsce, więcej ludzi zagłosuje na Prawo i Sprawiedliwość?

Jestem o tym przekonany. Mądrzejsi ludzie, bardziej zorientowani w rzeczywistości politycznej, historycznej, bardziej przywiązani do pewnych tradycji i bardziej utożsamiający się z tą tradycją z pewnością będą głosować na PiS – odpowiedział Terlecki.

Podziękują wyborcom zabierając im pieniądze?

Dodał również, że PiS chce wykonać gest wobec wyborców, którzy głosowali na Andrzeja Dudę. Jest już plan objazdu i podziękowań, może nawet „radosnych pikników". Podejrzewamy, że te wyprawy będą finansowane z budżetu państwa.  Tak więc politycy podziękują wyborcom za głosy, za ich pieniądze podróżując po Polsce…

Zagłosuj

Czy wybory zostały sfałszowane?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze