18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Padają jak muchy

Rzecznik praw obywatelskich ma COVID-19. Sytuacja w Polsce jest krytyczna

29.09.2020  15:50
Rzecznik Praw Obywatelskich ma koronawirusa
Rzecznik Praw Obywatelskich ma koronawirusa Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar również jest chory na COVID-19. W ostatnich dniach koronawirus zbiera w Polsce przerażające żniwo. Wiemy już o chorobie byłego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego - kogo jeszcze czeka ta przerażająca walka?

Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar jest kolejną osobą publiczną, która padła ofiarą zakażenia koronawirusem. Sam przyznał, że ma pozytywny wynik testu na COVID-19.

Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar ma koronawirusa

Komunikat o zakażeniu został podany na oficjalnym Twitterze RPO. Dowiadujemy się, że Adam Bodnar miał kontakt z osobą zakażoną. Po otrzymaniu tej wiadomości poddał się samoizolacji i zdecydował na test. Okazał się on pozytywny.

Adam Bodnar sam zapewnia, że czuje się bardzo dobrze. Wygląda więc na to, że kwarantanna wystarczy do pełnego powrotu do zdrowia i obędzie się bez interwencji lekarzy.

W komunikacie możemy również przeczytać zapewnienie, że "biuro RPO cały czas pracuje, realizuje zadania i postępuje zgodnie z procedurami przygotowanymi na czas pandemii".

Pozostaje nam życzyć zdrowia.

Przeczytaj więcej
Komentarze