18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

nowe beemki do skasowania

SOP znów się rozbija! Limuzyna z wicepremierem wjechała w... TIR-a!

11.12.2019  18:13
SOP znów się rozbija! Limuzyna z wicepremierem wjechała w... TIR-a!
SOP znów się rozbija! Limuzyna z wicepremierem wjechała w... TIR-a! Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kolejny niebezpieczny wypadek z udziałem SOP. Jedna z rządowych limuzyn zderzyła się w środę z TIR-em. Już wiadomo, kto zawinił.

Do niebezpiecznego wypadku z udziałem SOP doszło na drodze krajowej nr 7, w okolicy miejscowości Napierki w województwie warmińsko-mazurskim. Rządowe auto pędziło z zawrotną prędkością w stronę Gdańska. Miało uruchomione sygnały świetlne i dźwiękowe. W środku siedział ważny polski polityk.

W pewnym momencie luksusowe BMW z politykiem na pokładzie, uderzyło w TIR-a. Początkowo nie było wiadomo, jak doszło do wypadku - spekulowano, że kierowca samochodu ciężarowego nie ustąpił pierwszeństwa. Służby nie chciały też zdradzić, kto limuzyną SOP był przewożony. Już jednak wiadomo - to wicepremier, szef Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Jarosław Gowin.

SOP i mandacik

Szczęśliwie w stłuczce nikt nie ucierpiał. Wiadomo też w końcu, jakie są ustalenia policji. Mundurowi całą winę za kolizję zrzucili na rządowego kierowcę. Tak pędził środkiem jednopasmówki, że TIR nie miał szans zjechać na pobocze i auta się o siebie otarły.

Oficer SOP nie zachował należytej ostrożności, za co został nawet ukarany... Wlepiono mu mandat w wysokości 250 złotych i 6 punktów karnych.

logo Tu się dzieje