18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dojenie Polski ma w małym palcu

Sasin dostał MEGA NAGRODĘ za...

Wojciech Kozicki
26.10.2020  14:29
Sasin to magik. Zniknął 70 mln i jeszcze dostaje za to nagrody
Sasin to magik. Zniknął 70 mln i jeszcze dostaje za to nagrody Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Jacek Sasin to cudotwórca. Zorganizował wybory korespondencyjne, które się nie odbyły, a ok. 70 mln złotych wyparowało. Jakim cudem nie poniósł żadnej odpowiedzialności? Na tym jednak nie koniec, bo za swoje wybryki „za cudze” dostał jeszcze nagrodę… od spółek, które kontroluje.

Wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin jest jak czarodzieje, którzy potrafią sprawić, że znikają wielkie rzeczy. Sasin sprawił, że zniknęło 70 milionów złotych za wybory, których nie było. Tymczasem, jak ujawnia radiozet.pl, otrzymał nagrodę Polskiego Kompasu 2020 za podjęte decyzje.

Jacek Sasin dostał nagrodę za wybory?

Za co konkretnie Sasin dostał nagrodę? Lepiej usiądźcie…

Polityk Zjednoczonej Prawicy dostał nagrodę za "sprawne podejmowanie odważnych i bezkompromisowych decyzji". Został wyróżniony za"udowodnienie, że patriotyzm gospodarczy oznacza przede wszystkim sprawne podejmowanie odważnych i bezkompromisowych decyzji oraz działań, których celem nadrzędnym jest bezpieczeństwo kraju i obywateli, a także rozsądne łączenie w polityce antycovidowej zachowania bezpieczeństwa pracowników i utrzymania gospodarki".

Na tym jednak nie koniec czarnej magii. Bonus za wybitne osiągnięcia otrzymał od spółek, które sam kontroluje. Radio ZET ujawnia, że sponsorami nagrody Polskiego Kompasu 2020 jest wiele spółek Skarbu Państwa. Wśród nich są m.in. Orlen, Energa, PGNiG, PZU, Lotos, Tauron, Totalizator Sportowy, Poczta Polska.

Polski Kompas 2020 to inicjatywa Wydawnictwa Fratria. Odpowiada ono za wydawanie tygodnika „Sieci”, „Gazety Bankowej” oraz serwisów wPolityce.pl i wGospodarce.pl. Te tytuły wspierają polityką rządu oraz decyzje PiS oraz mogą liczyć na finansowanie swoich inicjatyw przez spółki Skarbu Państwa od 2015 roku, kiedy PiS zdobył samodzielną większość w wyborach parlamentarnych – wyjaśnia biznes.radiozet.pl

Czytaj także
Przeczytaj więcej