18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

koszmar

Seksafera w polityce! Marszałek oferował pracę za numerek

30.01.2020  12:17
Seksafera w polityce! Marszałek oferował pracę za numerek
Seksafera w polityce! Marszałek oferował pracę za numerek Fot: LUKASZ SOLSKI/East News

Świat polityki przez wielu uważany jest za piekło na ziemi. Nic dziwnego, gdy słyszy się o doniesieniach, jak to o marszałku, który proponował kobietom pracę w zamian za seks.

Były polityk PSL Mirosław Karapyta ma ponoć na swym koncie szereg przestępstw. Nie tylko oferował stanowiska za "numerek", ale też molestował seksualnie i był skorumpowany.

Skandal z udziałem polityka ujawniono już 7 lat temu, ale dopiero teraz, w sądzie w Przemyślu zapadł wyrok skazujący. Karapyta usłyszał aż 16 zarzutów, z 9 został uniewinniony. Dodatkowo sąd zmienił kwalifikację czynu z gwałtu na popełnienie "innej czynności seksualnej".

3-letni koszmar

Chodzi o gehennę podwładnej polityka, którą przez trzy lata miał molestować seksualnie i szantażować.

Przyciągał ją do swojego ciała, dotykał piersi, całował w szyję. Kiedy ofiara się opierała, była straszona wyrzuceniem z pracy i ze studiów, które wtedy kończyła

- opisywał sędzia Dariusz Jurijewicz.

Ex-polityk usłyszał wyrok skazujący - za kratkami ma spędzić najbliższe trzy lata. Do winy ciągle się nie przyznaje i zapowiada kasację.

Wyrok nie spodobał się też Zbigniewowi Ziobrze. Prokurator generalny stwierdził, że jest zbyt niska.

Rozważymy możliwość zaskarżenia tego wyroku - poinformował.

logo Tu się dzieje