18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Cisza była lepsza?

Siostra Andrzeja Dudy przerywa milczenie. Prezydent drży?

21.05.2021  14:47
Siostra Andrzeja Dudy przerywa milczenie
Siostra Andrzeja Dudy przerywa milczenie Fot: Lidia Mukhamadeeva/REPORTER

Siostra Andrzeja Dudy, Anna Duda-Kękuś przerywa milczenie. Wcześniej wielu Polaków nawet nie wiedziało o jej istnieniu. Prezydent drży na myśl o tym, co ujawni jego najbliższa krewna?

Między rodzeństwem w ciągu życia różnie się układa - niektórych łączy wielka miłość, inni popadają w złe nastawienie względem siebie. Zawsze jednak to brat i siostra dysponują najbardziej pikantnymi szczegółami z życia swojego krewnego.

Do tej pory w Polsce nikt nie mówił o tym, że prezydent Andrzej Duda ma siostrę. Anna Duda-Kękuś zdecydowała się w końcu zabrać głos i powiedzieć co nieco na temat swojego brata. Czyżby w tym momencie głowa naszego państwa dosłownie drżała?

Siostra Andrzeja Dudy przerywa milczenie

W swoich relacjach z bratem Anna Duda-Kękuś wielokrotnie była przez niego zachęcana do "walki o swoje". Najwyraźniej prezydent starał się jak mógł, by przygotować swoją krewną na wszelkie trudy dorosłego życia.

Zawsze mi mówił: nie bądź taka delikatna. Walcz o swoje. Bo sam zawsze był twardym facetem, miał swoje zdanie. Nie można go do czegoś zmusić, jeśli nie jest do tego przekonany

- wyjawiła Anna Duda-Kękuś w rozmowie z portalem krakow.naszemiasto.pl.

Kiedy Andrzej Duda został prezydentem, siostra była przekonana, że teraz będzie go jej bardzo często brakować - zapewniła bowiem, że są wyjątkowo mocno zżytą rodziną. Niedawno o wychowaniu dzieci wypowiadał się również ich ojciec - Jan Duda.

Nie miałem innego hobby, niż bycie razem z dziećmi. Z synem spędzałem bardzo dużo czasu. Z córkami już mniej, bo miałem więcej zajęć

- podkreślał mężczyzna.

Myślicie, że te wyniesione z domu wartości znajdą odbicie w sytuacji naszego narodu?

logo Tu się dzieje