18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niespodziewana miłość posłów PiS i PO. Przytulanki i czułe objęcia

02.07.2020  19:55
Sławomir Nitras i Sebastian Kaleta obejmowali się w Czajce?
Sławomir Nitras i Sebastian Kaleta obejmowali się w Czajce? Fot: TVP Info/Printscreen

Sławomir Nitras i Sebastian Kaleta nigdy nie pałali do siebie miłością. Czy coś się zmieniło? Czujne oko kamery przyłapało ich w objęciach.

PiS PO jedno zło, mówią niektórzy, ale my tu zła nie widzimy. Widzimy objęcia dwóch panów, splecione ręce, uściski... Pan Sebastian Kaleta i pan Sławomir Nitras ubrali się pięknie w białe koszule i udali do oczyszczalni ścieków Czajka w Warszawie. Dość dziwne miejsce, no ale ich wybór...

Sebastian Kaleta i Sławomir Nitras w Czajce

Uściski na schodach

Na terenie Czajki w czwartek odbyła się konferencja prasowa Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy informował tam o rozbudowie oczyszczalni i końcówce budowy zbiornika retencyjnego. Na konferencję udał się Sebastian Kaleta - znany przeciwnik prezydenta, który wyjątkowo lubuje się w szukaniu na niego haków. Niestety, pierwszy akapit naszego tekstu nie mówi prawdy. Z posłem Sławomirem Nitrasem polityk prawicy się nie przytulał. Doszło między nimi do innych, dziwacznych, acz cielesnych kontaktów.

Nitras postanowił za wszelką cenę zablokować Kalecie wejście na konferencję. W tym celu próbował zagrodzić mu drogę na schodach. Gdy się nie udało, zaczął go ściskać. Objął w pasie i zapewniał, że w ten sposób dba o jego bezpieczeństwo.

Ja się troszczę, żeby pan Kaleta nie spadł z tej instalacji, bo sobie nogę złamie i będzie na prezydenta Trzaskowskiego - ironizował.

Po zajściu Sebastian Kaleta oskarżył kolegę z PO o naruszenie nietykalności cielesnej. - On się naprawdę na mnie rzucił - relacjonował TVP i zapowiedziała, że sprawa powinna trafić do komisji etyki poselskiej.

Czytaj także
Przeczytaj więcej