18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zna przyszłość Polski!

Wróżka Cesaria wie kto wygra wybory!

Wojciech Kozicki
10.07.2020  15:22
Kto wygra wybory - wróżka Cesaria zna wyniki
Kto wygra wybory - wróżka Cesaria zna wyniki Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Wybory prezydenckie 2020 już 12 lipca przejdą do historii, a II tura zapewne zostanie wygrana przez jednego z kandydatów o włos. Sondaże wariują i ciężko stwierdzić, kto jest faworytem. Jednak słynna wróżka Cesaria już wie kto wygra wybory.

Jasnowidz Jackowski zapowiadał wyborczą kompromitację, wielkie zatrucie i krwawą wojnę. Jest ekspertem od przewidywania teraźniejszości, więc jego wizje nie zawsze się sprawdzają. Tymczasem wróżka Cesaria w rozmowie z „Super Expressem” bez mrocznych wizji i straszenia apokalipsą ujawniła, że sprawa jest już jasna i to Andrzej Duda wygra wybory prezydenckie.

Wybory prezydenckie 2020-  wróżka zna ostateczny wynik wyborów

Tarocistka przewiduje, że do samego końca walka będzie bardzo wyrównana. Jej zdaniem Duda wygra O WŁOS!

Choć walka o stołek będzie wyrównana i przewaga obecnego prezydenta nad R. Trzaskowskim będzie niewielka. O ostatecznym wyniku zadecyduje minimalna ilość głosów na Dudę. A więc Trzaskowski wybije się znacznie w poparciu obywateli w porównaniu z I turą wyborów - prognozuje Cesaria. (SE.pl)

Czy Cesaria ma rację i można jej ufać? Na swojej stronie zapewnia, że zgłębiała wiedzę ezoteryczną, a do tego swoje decyzje prywatne opiera na numerologii i sile Tarota.

Ukończyłam kilka kursów, m.in. Kurs numerologii i kurs wróżenia z kart Tarota. Kiedy nabyłam już odpowiednią wiedzę i doświadczenie postanowiłam pomagać innym ludziom w dokonywaniu słusznych wyborów oraz unikaniu niebezpieczeństw. W swojej działalności staram się nie skupiać na zabawie w pokazywanie co przyniesie los, ale naprowadzać i uświadamiać ludzi co mogą zrobić, aby ich życie było lepsze i szczęśliwsze. Tarot nie jest wbrew pozorom szklaną kulą pokazującą przyszłość, ale skarbnicą wiedzy o tym jak mądrze kierować swoim życiem – zapewnia Cesaria na swojej stronie internetowej.

 

Czytaj także