18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niestety

Smutna Wielkanoc Jarosława Kaczyńskiego. Zostanie sam?

24.03.2021  16:01
Jarosław Kaczyński sam na Wielkanoc
Jarosław Kaczyński sam na Wielkanoc Fot: Bartosz KRUPA/East News

Jarosław Kaczyński może w tym roku spędzić wyjątkowo smutną Wielkanoc. Lider Prawa i Sprawiedliwości w trudnych czasach pandemii prawdopodobnie zostanie sam na święta. Koledzy z PiS będą mieli w tym czasie inne rzeczy do roboty.

Jarosław Kaczyński jest człowiekiem głęboko smutnym i samotnym. Oczywiście, na co dzień twardą ręką trzyma swoją partię rządzącą,  Prezes PiS trzęsie polską polityką, ale poza tym jego życie prywatne jest raczej przytłaczające. Zwłaszcza w takich chwilach, jak podczas Wielkanocy daje mu się to we znaki.

Jarosław Kaczyński jest głęboko religijny, więc okres świąteczny na pewno będzie przeżywał w wymiarze sakralnym. Natomiast w domu, przy stole nie będzie na niego czekała roześmiana rodzina. W życiu prezesa PiS stałym elementem jest wciąż samotność. Od momentu tragicznej śmierci jego brata bliźniaka, prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego - w Jarosławie gości niemalże wyłącznie bezbrzeżny, widoczny w oczach żal.

Jarosław Kaczyński będzie miał smutną Wielkanoc

Ma co prawda regularny kontakt z córką brata, Martą Kaczyńską, która sama ma już trójkę dzieci. Nie wiadomo jednak, czy kobieta znajdzie czas by odwiedzić swojego samotnego stryja. Przy takiej gromadce organizacja bywa naprawdę niełatwa. Do tego pandemia koronawirusa wciąż rośnie w siłę i trudno orzec, czy wzajemne kontakty będą wskazane. W przypadku schorowanych seniorów zdecydowanie nie.

Jakby mało było mu przykrych okoliczności - nad głową Jarosława Kaczyńskiego pojawia się także widmo utraty władzy. Prawo i Sprawiedliwość jest głównym trzonem życia prezesa. To polska polityka napędza go do działania i daje mu sens życia. Od jakiegoś czasu partia rządząca straszliwie szybko traci w oczach Polaków. Nie jest wykluczone, że już niedługo jej niepodzielna władza się skończy - a wtedy trudno nam sobie wyobrazić, czym zajmie się Jarosław Kaczyński.

Mamy nadzieję, że polityk znajdzie pocieszenie chociaż w miękkiej sierści swojego kota. Zwierzęta to dla osób samotnych często substytut prawdziwej rodziny, oby to mu wystarczyło, kiedy będzie spoglądał na stół pełen wielkanocnych pyszności.

Czytaj także
Przeczytaj więcej