18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ciężki czas

Smutne Święta Jarosława Kaczyńskiego

21.12.2019  15:14
Smutne Święta Jarosława Kaczyńskiego
Smutne Święta Jarosława Kaczyńskiego Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Jarosław Kaczyński w ostatnim czasie nie czuje się najlepiej. Jego zdrowie znacznie niedomaga, co może sprawić, że Święta w tym roku będą wybitnie problematyczne. 

Jarosław Kaczyński na co dzień trzęsie w posadach polską polityką. Kiedy jednak przychodzą takie chwile, jak Święta Bożego Narodzenia - wszyscy opuszczają swoje obowiązki, by oddać się prywatnej celebracji. Jak takie momenty spędza prezes PiS?

Jarosław Kaczyński jest otoczony przez pokaźne grono wiernych mu zawsze i wszędzie polityków. Niemniej, wszystkie te osoby są obecne tylko w jego życiu zawodowym i raczej nikt nie zaprosi prezesa do swojego rodzinnego stołu.

Jak Jarosław Kaczyński spędzi Święta?

Kaczyński nie ukrywa, że do dziś przeżywa żałobę po bracie bliźniaku tragicznie zmarłym w katastrofie smoleńskiej. Lata temu sam przyznawał, że okres bożonarodzeniowy nie jest dla niego łatwy.

Święta są jednak dla mnie przede wszystkim smutne, bo wspomnienia...

- opisywał.

Prawdopodobnie i tym razem, jak co roku, uda się on na groby bliskich, a same Święta spędzi w towarzystwie Marty Kaczyńskiej, którą traktuje jak córkę. Nadzieję dają jedynie dzieci siostrzenicy, które na pewno wniosą radość do domu Jarosława.

Biorąc pod uwagę to, że aktualnie prezes PiS jest po operacji - ból może dodatkowo mącić i tak już trudny, świąteczny nastrój. Znając polityka - nie dowiemy się raczej, co dokładnie robił w tym czasie, choć mamy nadzieję, że nie spełni się najczarniejszy, możliwy scenariusz - samotna Wigilia.

Czytaj także
Przeczytaj więcej