18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

sensacyjny sondaż

Wielki Triumf Kaczyńskiego. Ludzie kochają PiS

15.09.2020  08:44
Sensacyjny sondaż. Triumf Jarosława Kaczyńskiego
Sensacyjny sondaż. Triumf Jarosława Kaczyńskiego Fot: Mateusz Jagielski/East News

Wielki triumf Jarosława Kaczyńskiego. Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, miałby zwycięstwo. Nowy sondaż zaskakuje wynikami.

Sensacyjny sondaż wyborczy! Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, w polskiej władzy wszystko by się pomieszało! W Sejmie znalazłyby się TYLKO 4 ugrupowania!

Jak łatwo się domyślić, na prowadzeniu ciągle króluje Jarosław Kaczyński pod rękę z kolegami z ugrupowań koalicyjnych. Co więcej, jest to wielki triumf! Goni go, choć jest dużo w tyle, Koalicja Obywatelska, która od wyborów prezydenckich znów stała się drugą ulubioną siłą polityczną w Polsce.

Sondaż. Cztery ugrupowania w Sejmie

Jak wynika z najnowszego sondażu Kantar, w Sejmie poza Zjednoczoną Prawicą i KO znalazłby się także... ruch Szymona Hołowni Polska 2050. Czwarta partia, która dostałaby miejsce w ławach sejmowych, może zaskoczyć - to miszmasz różnych poglądów i postulatów, łącznie z narodowcami, eurosceptykami czy antyszczepionkowcami - Konfederacja.

Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę, poza progiem wyborczym znalazłyby się Lewica, PSL-Koalicja Polska i Kukiz,15.

A oto procentowy rozkład głosów:

  • PiS, Solidarna Polska, Porozumienie - 39 proc.,
  • KO - 26 proc.,
  • Polska 2050 - 11 proc.,
  • Konfederacja - 6 proc.

Poza Sejmem:

  • Lewica - 4 proc.,
  • PSL-Koalicja Polska - 4 proc.,
  • Kukiz'15 - 4 proc.

Aż 10 procent badanych Polaków nie było w stanie powiedzieć, na kogo zagłosuje!