18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co tu się wyprawia?

KOSMICZNE POPARCIE DLA PIS. Kaczyński aż pieje z zachwytu

16.09.2021  07:45
PiS mieżdży konkurencję. Gigantyczne poparcie w nowym sondażu
PiS mieżdży konkurencję. Gigantyczne poparcie w nowym sondażu Fot: MAREK MALISZEWSKI/REPORTER

Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, zdecydowaną większością głosów wygrałoby je PiS. Partia dyskwalifikuje opozycję.

Co się dzieje? Kaczyński się śmieje. Prezes Prawa i Sprawiedliwości w końcu doczekał się mocnego odbicia w sondażach i już tupta nóżkami na myśl o zwycięstwie w kolejnych wyborach.

Opłaciło się obiecywanie kokosów i straszenie migrantami - Polacy znów chcą głosować na PiS. Jak wynika z najnowszego sondażu Pollster dla "Super Expressu", partia zostawia konkurencję daleko w tyle. Jeszcze troszkę i osiągną samodzielną większość!

Sondaż Pollster. PiS miażdży opozycję

Poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości rośnie z każdym kolejnym sondażem, nie ważne kto go przeprowadza - każda niemal pracownia notuje tu olbrzymie wzrosty. Gdyby więc rozpisać teraz wybory, PiS mogłoby liczyć na głosy 39,5 proc. obywateli!

Druga najmocniejsza siła polityczna zostaje daleko, daleko w tyle - na Koalicję Obywatelską głosować chce dziś 24,54 proc. Polaków. Podium domyka Polska 2050 Szymona Hołowni z wynikiem 14,32 proc. głosów.

W Sejmie znalazłoby się jeszcze troszkę miejsca dla dwóch ugrupowań - Lewica notuje poparcie rzędu 7,65 proc., a Konfederacja 7,35 proc. PSL, Kukiz'15 i Porozumienie wypadają poza próg wyborczy.

Czytaj także