18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wolność na Instagramie

Nastolatka pokazała piersi w sieci. To córka polityka!

28.12.2019  15:31
Dobromir Sośnierz stawia na wolność swojego dziecka, więc jego córka szczuje cycem
Dobromir Sośnierz stawia na wolność swojego dziecka, więc jego córka szczuje cycem Fot: Tomasz Kawka/East News

Poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz pochwalił się niedawno na Instagramie, że ma córkę Milenę, która niedługo przystąpi go egzaminu maturalnego. Tymczasem nastolatka szaleje w mediach społecznościowych i pokazuje treści dla dorosłych. Przedawkowała Wolność?

Dobromir Sośnierz próbował poskromić unijnych polityków w Parlamencie Europejskim i jak sam przyznał, rzadko bywał w domu. Tymczasem jego córka Milena założyła konto na Instagramie i eksponuje na zdjęciach swoje piersi. Nastolatka publikuje również fotki rodem z horrorów.

 

Okazało się, że jeszcze nie zapomniała, jak wyglądam, mimo że w grudniu prawie nie było mnie w domu. A to już ostatnie Święta przed 18-tką. Teraz jeszcze matura i będziemy szukać męża – pisał niedawno Sośnierz na Instagramie.

Milena Sośnierz na Instagramie działa pod pseudonimem petermurphylove. Deklaruje, że jej miłością jest Peter Murphy i w przyszłości będzie jego żoną. Sądzicie, że Dobromir Sośnierz chciałby mieć takiego zięcia? Nie da się jednak ukryć, że córka polityka to niezła partia…

Przeczytaj więcej
Komentarze