18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

ała

Ostre starcie z Ziobrą w Sosnowcu. Seniorka: "jest pan zero!" [WIDEO]

Emilia Waszczuk
01.10.2019  12:30
Ostre starcie z Ziobrą w Sosnowcu. Seniorka: "jest pan zero!" [WIDEO]
Ostre starcie z Ziobrą w Sosnowcu. Seniorka: "jest pan zero!" [WIDEO] Fot: Maciej Luczniewski/REPORTER

Prokurator generalny, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro pojechał do Sosnowca i się przejechał. Czekała go tam wyjątkowo niemiła niespodzianka. Gdy fani ściskali mu dłoń w geście uznania, pojawiła się "ONA".

Zbigniew Ziobro - pan minister sprawiedliwości i prokurator generalny w jednym, nie ma ostatnio lekko. Po tym, jak utrzymywał, że nie wiedział o przekrętach i aferze hejterskiej w swoim resorcie, żądano jego dymisji. Jak to jednak bywa ostatnio w Polsce, żadnych konsekwencji nie poniósł. Wziął się za to ostro za kampanię wyborczą.

To miała być wizyta jak każda inna - wianuszek zwolenników, tylko ciepłe słowa i oklaski, ale nie wyszło. Sosnowiec od dziś panu Ziobrze nie będzie kojarzył się zbyt miło. Prosto w twarz, bez zahamowań, jedna z mieszkanek wygarnęła mu, co myśli.

Ziobro zero

Gdy pan Zbigniew witał się ze zwolennikami, tuż obok pojawiła się kobieta, która zdecydowanie nie popiera jego polityki. Spojrzała na przedstawiciela obecnej władzy i się zaczęło.

Przykro mi, że ta Polska przez was wygląda, tak jak wygląda. Nie liczycie się z nikim. Proszę mi wybaczyć, ale pan szczególnie jest zero, tak jak powiedział pan Miller - wyrzuciła z siebie.

Ziobro próbował w tym czasie zachować spokój - "rozumiem" - odpowiedział, na co ona znów nazwała go zerem.

Wie Pani, że mafiom odebraliśmy 500 plus? Czy pani wie, że mafiom odebraliśmy 500 plus?

- zirytował się minister.

Pani i na to miała jednak odpowiedź.

Chodzi pan po sklepach? A co z tych 500 plus jest? - spytała.

Czy pani wie o tym, że trzynasta emerytura? Cieszę się, że mafiom odebraliśmy

- rzucił na odchodne polityk i sobie poszedł.