18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kto ma większy interes?

Spotkanie Ziobro Kaczyński. Czeka ich wspólna noc

Wojciech Kozicki
23.09.2020  19:48
Czy Ziobro dogada się z Kaczyńskim? To może być koniec politycznej miłości
Czy Ziobro dogada się z Kaczyńskim? To może być koniec politycznej miłości Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Polityczny kryzys trwa, wciąż nie wiadomo czy czekają nas przedterminowe wybory i czy Solidarna Polska pozostanie w koalicji. Ważą się także losy Zbigniewa Ziobry i jego ewentualnej dymisji. Są pierwsze ustalenia ws. ministra sprawiedliwości, ale Jarosław Kaczyński to ostry gracz i trzyma go najwyraźniej za...

Zbigniew Ziobro do dymisji? Zakończyła się narada w siedzibie PiS w Warszawie na ulicy Nowogrodzkiej. Uczestniczyli w niej m.in.: prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, szef MON Mariusz Błaszczak, szef MSWiA Mariusz Kamiński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki i były marszałek Sejmu Marek Kuchciński. Co postanowiono?

Zobacz także

Narada PiS i przyszłość Solidarnej Polski

Prawo i Sprawiedliwość wydało oficjalny komunikat. Solidarna Polska wciąż walczy o przetrwanie. Co dalej ze Zbigniewem Ziobrą? Rąbka tajemnic uchylił rzecznik Solidarnej Polski poseł Jan Kanthak.

Kanthak na Twitterze napisał, że zakończyło się spotkanie zarządu Solidarnej Polski. Potwierdził, że prezes zyskał dalsze upoważnienie do dalszych rozmów w sprawie zasad współpracy przy realizacji wspólnego programu Zjednoczonej Prawicy.

Spotkanie Ziobro Kaczyński

Czy ministra sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego czeka dymisja? Negocjacje nadal trwają. Jak podaje Wirtualna Polska, Jarosław Kaczyński spotkał się po raz kolejny ze Zbigniewem Ziobrą w willi Macieja Łopińskiego, który zasiada obecnie w zarządzie TVP. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Kaczyński oczekuje od Solidarnej Polski jasnych deklaracji w sprawie tzw. Piątki dla Zwierząt. Media przypominają, że Ziobro i Kaczyński odbyli już wczoraj jedno nocne spotkanie.

A może po prostu prezes Kaczyński weźmie niesfornego koalicjanta na kolanko i da klapsa na opamiętanie?

Zobacz także