18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

chwila szczerości

Marszałek z PiS przyznał się do korupcji. Mówi: "to normalne"

15.11.2019  16:07
Marszałek z PiS przyznał się do korupcji. Mówi: "to normalne"
Marszałek z PiS przyznał się do korupcji. Mówi: "to normalne" Fot: Piotr Molecki/East News

Stanisław Karczewski popłynął i przyznał się do brudnych działań w szeregach jego partii. Co gorsza, nie widzi w nich niczego złego i zapowiada, że nadal będą tak robić!

Stanisław Karczewski nie jest już marszałkiem Senatu i bardzo przeżywa porażkę i utratę stanowiska. Straci luksusy (w tym willę i limuzynę), nie powiesi już sobie na ścianie portretu za 8 tysięcy złotych i nie zamówi do biura hektolitrów najlepszych alkoholi oraz owoców morza.

Karczewski i korupcja

Wszystko się kiedyś kończy, ale pan Karczewski i jego koledzy z partii, ani myślą dawać za wygraną. Polityk w rozmowie z Kamilą Biedrzycką z "Super Expressu" przyznał, że PiS zrobi wszystko, by mieć władzę. Tak samo jego zdaniem działa opozycja. Przy okazji, chyba trochę niechcący, przyznał się do korupcji. Politycznej.

PO będzie jeszcze podejmowała próby transferów i korupcji politycznej senatorów PiS, tak samo i my będziemy robić, też będziemy zachęcać ich do współpracy. To jest zupełnie normalne. Polityka jest niezwykle dynamiczna. Właściwie każdy dzień przynosi nowe rozwiązanie

- powiedział.

Czy słów tych pożałował? Pewnie nie, wszak - jak sam powiedział - przynajmniej w jego mniemaniu, polityczne przekupstwa są czymś zupełnie moralnym i normalnym.

Przeczytaj więcej
Komentarze