18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Protest na cmentarzu

Straj Kobiet atakuje grób rodziców posłanki

Wojciech Kozicki
03.11.2020  16:04
Protest i błyskawica na grobie polityka - Strajk Kobiet przesadza?
Protest i błyskawica na grobie polityka - Strajk Kobiet przesadza? Fot: Piotr Molecki/East News

Protesty w Polsce trwają, a wiele osób decyduje się bezpośrednio atakować polityków PiS. Adresy posłów trafiają do sieci, otrzymują groźby. Posłanka PiS Anna Milczanowska poinformowała, że protestujący pojawili się na grobie jej rodziców.

Protesty kobiet w kraju trwają, a manifestacje pod domami polityków dla niektórych to za mało. Odnotowywane są kolejne akty wandalizmu, m.in. profanacje i zniszczenia na cmentarzach. Posłanka PiS Anna Milczanowska opublikowała na Twitterze szokujące zdjęcie. Na grobie jej rodziców ktoś zostawił kartkę z symbolami Strajku Kobiet.

Strajk Kobiet na cmentarzu

Córka Anna przynosi wstyd waszej świętej pamięci – brzmi wiadomość zostawiona na grobie rodziców posłanki. Milczanowska w tvp.info powiedziała, że jest PRZERAŻONA. W sobotę doszło też do wtargnięcia na jej posesję. Ujawniła, że obecnie mieszka z rodziną z niepełnoprawną córką z zespołem Downa i z siostrą, która jest też niepełnosprawna, przeszła wiele operacji.

Strajk Kobiet, przychodzicie agresywni pod mój dom. Kim trzeba być, żeby nie uszanować spokoju zmarłych? To moi ś.p. Mama, Tata żołnierz AK i NSZ, który 7 lat spędził w UBckich katowniach. Przekazali mi wartości bliskie Polakom. Chwała Im za to! Wstyd wam! Barbarzyństwo  - napisała Milczanowska na Twitterze.

Jak przypomina Radio ZET, Milczanowska jest posłanką PiS od 2015 roku. W latach 2006-2015 sprawowała urząd prezydenta Radomska.

Czytaj także