18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ogłosił, że trwa wojna

Suski zapowiada ZWŁOKI. "Zbrodnie polityczne"

Wojciech Kozicki
07.10.2021  10:41
Suski mówi o wojnie hybrydowej z Białorusią. Ma mroczne prognozy
Suski mówi o wojnie hybrydowej z Białorusią. Ma mroczne prognozy Fot: Piotr Molecki/East News

Sytuacja na granicy z Białorusią wciąż jest napięta. Co się tam dokładnie dzieje i co może się wydarzyć? Poseł PiS Marek Suski przedstawił w Polsat News mroczny scenariusz. Jego zdaniem, wkrótce na granicy w lesie mogą zostać odnalezione ZWŁOKI!

Co dalej wydarzy się na granicy z Białorusią? Poseł Marek Suski ma złe przeczucia. Ujawnił, że trwa wojna hybrydowa z reżimem Łukaszenki i niczym w popularnej piosence, „wszystko się może zdarzyć”. Przewiduje, że w lesie może zostać znaleziony martwy człowiek.

Białoruś podrzuci Polsce zwłoki? Suski zapowiada tragedię

Suski dodał, że osoby, które nielegalnie przekroczyły granicę, muszą być traktowane zgodnie z prawem. Podkreślił, że Polska ma inne zobowiązania wobec osób, które nielegalnie przekraczają granice, niż wobec osób, które uciekają przed wojną.

W przypadku wojen, a mamy do czynienia z wojną hybrydową wobec Polski ze strony reżimu białoruskiego, to może się zdarzyć. Może się zdarzyć sytuacja, że zwłoki nawet zostaną podrzucone na granicę, ponieważ ja się spodziewam wszystkiego najgorszego po Łukaszence – zapowiedział Suski w Polsacie.

Czy rzeczywiście Białorusini podrzucą zwłoki do polskiego lasu? Zdaniem Suskiego jest to możliwe, ponieważ białoruska strona robiła już rzeczy straszne, więc zapewne jest gotowa na wszystko.

Suski odniósł się również do sytuacji dzieci, które po przekroczeniu granicy trafiły pod opiekę polskich służb. Zapewnił, że została im zapewniona opieka medyczna.

W końcu były tam zbrodnie polityczne, skrytobójcze, porwania samolotów, więc jest to reżim, który nie przebiera w środkach  i atakuje teraz Polskę w sposób bardzo brutalny. To co robi strona białoruska to są agresywne działania i trudno, żeby Polska ponosiła odpowiedzialność za te agresywne działania. Łukaszenka będzie używał sposobów haniebnych. Znamy przykłady kiedy na przykład podczas Powstania Warszawskiego gnano przed czołgami dzieci, po to aby zdobyć barykady i tak samo używanie dzisiaj dzieci jest haniebne – powiedział Suski.

Czytaj także