18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok na Twitterze

Syn Korwina z covidem w szpitalu. A ten dalej swoje...

Wojciech Kozicki
10.03.2021  13:30
Syn Korwina chory na COVID-19. Kontrowersyjny post na Twitterze
Syn Korwina chory na COVID-19. Kontrowersyjny post na Twitterze Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Janusz Korwin-Mikke od dawna uparcie twierdzi, że nie ma żadnej epidemii i krytykuje rząd PiS za jakiekolwiek maseczki. Tymczasem do szpitala z powodu COVID-19 trafił syn Janusza Korwina-Mikkego. Polityk Konfederacji na Twitterze zamieścił bezduszny post, który wielu osobom podniesie ciśnienie.

Janusz Korwin-Mikke nienawidzi PiS jak diabeł święconej wody. Groził nawet, że wszyscy odpowiedzialni za wprowadzanie obostrzeń w Polsce staną przed sądem. Tak jak Grzegorz Braun, walczy również z obowiązkiem noszenia maseczek i uważa, że nie ma żadnej pandemii. Tymczasem jego syn zachorował na COVID-19.

Syn Korwina chory na COVID-19. Kontrowersyjny post na Twitterze

Korwin na Twitterze potwierdził, że jego 50-letni syn Krzysztof jest zakażony i znajduje się w szpitalu. Sytuacja może być poważna, bo potomek Korwina choruje również na astmę. Nie wiadomo dokładnie jaki obecnie jest jego stan zdrowia, tego kontrowersyjny parlamentarzysta nie ujawnia.

Korwin, informując o chorobie syna, przy okazji w tym samym wpisie zamieścił wykres o ofiarach śmiertelnych epidemii w Polsce w ciągu ostatnich miesięcy i pisze o histerii związanej z trzecią falą pandemii koronawirusa. Odniósł się również do wypowiedzi Krzysztofa Bosaka, który w programie „Śniadanie w Polsat News” stwierdził, iż "trzecia fala to hasło medialne kreowane chyba po to, by straszyć społeczeństwo". Młody żonkoś z Konfederacji sugerował, by odejść od teleporad i „odcovidować oddziały”

Nie kieruję się prywatą: mój Syn, Krzysztof (50 l., astma) leży w szpitalu na CoViD. Ale ta histeria z III Falą bije rekordy: w końcu 2020 umierało dziennie 2x tyle ludzi - i takich ruchów nie robiono – napisał Korwin na Twitterze.

Czy astma u syna Korwina jest zagrożeniem podczas przechodzenia COVID-19?

Ludzie z astmą, nawet ci z ograniczoną wydolnością płuc, których leczy się, aby ograniczyć astmatyczne zapalenie, wydają się nie reagować gorzej na SARS-CoV-2, niż osoby bez astmy - ostrzega dr Reynold A. Panettieri Jr. (Polsat News)

Czytaj także