18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

zero zasad

Szaleńcze rajdy SOP. Pędzą na wiece, ludzi SPYCHAJĄ Z DROGI

02.07.2020  19:10
SOP znów łamie przepisy
SOP znów łamie przepisy Fot: Piotr Molecki/East News

SOP znów szarżuje. Do sieci trafiło nagranie kolumny prezydenckiej, mknącej z zawrotną szybkością przez teren zabudowany. Teraz pojawiło się kolejne, z premierem.

SOP - czyli służba ochrony państwa, albo raczej rozbijania rządowych limuzyn, nie ma w Polsce zbyt dobrej opinii. Ciągłe wypadki, afery z funkcjonariuszami (kradzieże, narkotyki...) i łamanie wszelkich przepisów robią swoje.

Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie kolumny prezydenckiej. Andrzej Duda jeździ po Polsce i namawia ludzi, by zapewnili mu reelekcję. Jeździ jednak tak, że w końcu może dojść do potwornej tragedii.

Na trzeciego

Kolumna SOP z prezydentem na pokładzie pędziła ulicą jak "szarża spychaczami". Rządowe limuzyny i policja mknęły do Łowicza  z zawrotną szybkością, zajmując wszystkie pasy ruchu i zmuszając innych kierowców do zjeżdżania na pobocze. Co gorsza, kolumna prezydencka nie zwolniła nawet w terenie zabudowanym.

Minął zaledwie dzień, odkąd o filmie zrobiło się głośno, a do sieci już trafił kolejny, tym razem z Podlasia, gdzie na przedwyborczy objazd udał się premier Mateusz Morawiecki.

Tu kolumna nie mogła zająć tak dużo miejsca. Powód prosty - dużo węższa droga. Mimo to nie zważali na pozostałych uczestników ruchu i przepisy, i pędzili na kolejne planowane spotkanie. Nie ważna była ani ciasnota, ani nieutwardzone pobocze, ani linia ciągła, zabraniająca wymijania. Im można...

logo Tu się dzieje