18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

WOJNA?

Szokujące wyznanie posła PiS. Chcą ZNISZCZYĆ KONFEDERACJĘ

09.07.2020  11:55
PiS chce zniszczyć Konfederację? Szokujące wyznanie posła
PiS chce zniszczyć Konfederację? Szokujące wyznanie posła Fot: Konfederacja/Facebook

Wiceprezes PiS Adam Lipiński zdobył się na szczere wyznanie. Jego partia ani myśli wchodzić w koalicję z Konfederacją. Ich plan jest zupełnie inny.

Wybory prezydenckie już za 3 dni, a Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski ścigają się o wygraną. Obaj kandydaci do wygranej potrzebują głosów wyborców, którzy w pierwszej turze zawierzyli innym politykom. Decydujące może okazać się przekonanie do siebie zwolenników Krzysztofa Bosaka i Konfederacji.

Istnieć może tylko PiS

Za kim pójdą wyborcy Krzysztofa Bosaka? Ich opinie są mocno podzielone. Tymczasem na stronie Konfederacji na Twitterze pojawiło się interesujące wideo. Działacze partii przypominają swoim zwolennikom, jaki jest prawdziwy cel PiS. Nie chodzi wcale o stworzenie koalicji. Partia Jarosława Kaczyńskiego chce mieć wyłączność!

Przed II turą, przybrali maski naszych przyjaciół, poklepują nas po plecach. Tymczasem jeszcze niedawno wiceprezes PiS, A. Lipiński, przyznał, że od początku jednym z celów obozu władzy było zwalczanie Konfederacji i niedopuszczenie, by po prawej stronie cokolwiek powstało

- czytamy na Twitterze.
A co dokładnie powiedział poseł Lipiński? Oznajmił, że po prawej stronie żadna partia poza PiS nie powinna działać.

\Nasz zamysł, który powstał przy tworzeniu Zjednoczonej Prawicy, to żeby po prawej stronie nie powstał żaden podmiot

- mówił. Dodał też, że powstanie Konfederacji nie jest dobre dla Polski.

Przeczytaj więcej
Komentarze