18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Rower Biedroń rozjechany

Szokujący wynik Biedronia w Słupsku. Jazda bez hamulców!

Wojciech Kozicki
29.06.2020  10:12
Biedroń w Słupsku rozgromiony - prezydent odrzucony
Biedroń w Słupsku rozgromiony - prezydent odrzucony Fot: Facebook/Robert Biedroń

Robert Biedroń osiągnął wynik w wyborach, który można określić w jeden sposób: zwiedzanie obszarów przydennych. Zapewne poradzi sobie z porażką i znajdzie pocieszenie w ramionach ukochanego Krzysztofa Śmiszka. Ale czy widział już swój wynik w ukochanym Słupsku? To może zaboleć...

Wybory prezydenckie prawie zakończone, wynik I tury to licznie niespodzianki. Robert Biedroń z zadyszką osiągnął wynik jak na razie ledwo przekraczający 2%. Wydawać by się mogło, że Biedroń uratuje honor i chociaż brawurowo zwycięży w Słupsku. A jednak tam też dostał ostre wciry…

Wynik Biedronia w Słupsku

Robert Biedroń od lat chwali się, jak cudownie Słupsk rozwijał się, gdy był jego prezydentem i jeździł tam rowerem. Wydawać by się mogło, że mieszkańcy Słupska jednogłośnie wybiorą swojego włodarza cudotwórcę. Tak się jednak nie stało.

Państwowa Komisja Wyborcza zapowiada, że ostateczne wyniki wyborów wciąż jeszcze nie są znane. Gdy jednak zliczono dane z niemal 90 proc. obwodów głosowania, okazuje się, że Robert Biedroń w Słupsku osiągnął wynik 3,75%. Przegrał nawet ze swoim największym ideowym rywalem, którym jest Krzysztof Bosak. (5,66%).

Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała wyniki wyborów w Słupsku, z których jednoznacznie wynika, że największe poparcie zyskał tam Rafał Trzaskowski. Na kandydata KO zagłosowało 43 proc. mieszkańców miasta. Andrzeja Dudę poparło 32,58 proc. wyborców. Trzecie miejsce należy do Szymona Hołowni, który zdobył poparcie 12,29 proc. Głosujących – pisze Wirtualna Polska.