18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tajemnica sukcesu

Szydło ujawnia dlaczego wygrał Duda!

Wojciech Kozicki
13.07.2020  09:28
Beata Szydło komentuje wynik wyborów
Beata Szydło komentuje wynik wyborów Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/East News

Wyniki wyborów prezydenckich wciąż są nieoficjalne, ale PKW podaje, że wszystko wydaje się rozstrzygnięte. Andrzej Duda zostanie w Pałacu Prezydenckim. Dlaczego wygrał? Była premier Beata Szydło skomentowała jego sukces.

Wyniki wyborów prezydenckich wciąż nie są ostateczne, chociaż media i PKW podają, że Andrzej Duda pokonał Rafała Trzaskowskiego. Jak udało mu się wygrać bitwę o Polskę? Beata Szydło w Polskim Radiu 24 skomentowała finał II tury i oceniła, dlaczego kandydat PiS zwyciężył.

Dlaczego wygrał Andrzej Duda?

Naszym celem było zwycięstwo i to zostało osiągnięte. Pan Prezydent bardzo ciężko pracował. Jego determinacja doprowadziła do tego, że możemy świętować sukces. Andrzej Duda jest drugim prezydentem, który po raz drugi będzie pełnił swoją funkcję  – powiedziała Szydło. (Polskie Radio 24)

Zdaniem Szydło, przeciwnicy Andrzeja Dudy byli zdeterminowani, by za wszelką cenę odebrać mu drugą kadencję. Zwróciła uwagę do jakiej brutalizacji polityki doprowadziły takie działania. Skrytykowała Platformę Obywatelską za polityczne ataki.

Brutalna kampania wyborcza i wszystkie ataki, jak i obecna narracja polityków Platformy Obywatelskiej, zdają się potwierdzać tę determinację. Andrzej Duda przez pięć lat swojej kadencji był atakowany na różne sposoby, podważano jego wiarygodność i samodzielność. Stosowano różne sposoby, by zdyskredytować jego pozycję – Beata Szydło skomentowała kampanię wyborczą. (Polskie Radio 24)

Szydło nie skomentowała doniesień, które potwierdził Witold Waszczykowski. Okazuje się bowiem, że PiS ma już kandydata na prezydenta w wyborach w 2025 roku. Wszystko wskazuje na to, że o Pałac Prezydencki będzie walczyła właśnie Beata Szydło!

Przeczytaj więcej
Komentarze