18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Twarde wsparcie w Sejmie

Hołownia będzie miał DRUGIEGO CZŁONKA!

Wojciech Kozicki
13.01.2021  17:50
Szymon Hołownia łowi polityków w Sejmie rak ryby w stawie. Zdobędzie władzę przed 2050 rokiem?
Szymon Hołownia łowi polityków w Sejmie rak ryby w stawie. Zdobędzie władzę przed 2050 rokiem? Fot: Ryszard Godlewski/Reporter/East News

Szymon Hołownia i Polska 2050 rosną w siłę i to nie tylko w sondażach. Okazuje się, że showman z TVN jeszcze w styczniu pozyska do współpracy kolejnego polityka. Kim jest ten tajemniczy parlamentarzysta?

Szymon Hołownia walczy w mediach społecznościowych, by wejść do poważnej polityki, może nawet przed rokiem 2050. Szykuje się kolejny polityczny transfer, a prowadzący Mam Talent jeszcze w styczniu ma pozyskać do współpracy nowego parlamentarzystę.

Kolejny polityk u Hołowni

Jak podaje Radio Maryja, nie wiadomo kogo skusił Szymon Hołownia. Do tej pory w parlamencie współpracuje z nim jedynie Hanna Gil-Piątek, która dla Hołowni opuściła Lewicę. Na tym jednak płaczący prawie-prezydent nie zamierza skończyć i zapowiada, że chciałby utworzyć w Sejmie swoje koło. Niedawno mówił również, że za rok chciałby już być premierem.

Pieniądze dla Hołowni

Kim jest nowy członek Polski 2050? Hołownia w Radiu Plus powiedział jedynie, że to „fajny człowiek z naszego DNA”. Przy okazji powiedział, że Polska 2050 uzyskała od swoich fanów już 10 milionów złotych wsparcia finansowego. Czy po tej deklaracji kolejni politycy zlecą się do niego jak muchy do miodu?

Nie byłoby dobrze, gdybyśmy w tej chwili jakoś specjalnie pokazywali, że jesteśmy przestrzenią, do której mogą dołączyć tylko przedstawiciele Lewicy. My nie jesteśmy na pewno lewicowym ugrupowaniem, nie prawicowym, chcemy być centrowym ugrupowaniem – wyjaśniał Hołownia w Radiu Plus.

Czytaj także