18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niezły pomysł

Szymon Hołownia wygrał internet tym zdjęciem. Poprze go... Kaczyński?

22.06.2020  16:24
Szymon Hołownia wygrał internet tym zdjęciem. Poprze go... Kaczyński?
Szymon Hołownia wygrał internet tym zdjęciem. Poprze go... Kaczyński? Fot: Rafal Gaglewski/REPORTER

Szymon Hołownia stara się prowadzić swoją kampanię tak, by być jak najbliżej obywateli. Jako był dziennikarz i prezenter - często korzysta z mediów społecznościowych. Co więcej, idzie mu to naprawdę sprawnie. Jednym zdjęciem wygrał internet. Być może ujmie nim nawet Jarosława Kaczyńskiego.

Szymon Hołownia jest jednym z największych zaskoczeń trwającej kampanii. Były gwiazdor TVN szybko zdobył całkiem spore poparcie i sympatię (głównie młodych) wyborców. Kandydat na prezydenta stara się wykorzystywać to, na czym zna się świetnie - media.

Szymon Hołownia ujął Kaczyńskiego?

Szymon Hołownia pozostaje niesamowicie aktywny w internecie. Jego konto na Instagramie kwitnie, a on codziennie podsyca zainteresowanie wokół swojej kandydatury. Jednym zdjęciem udało mu się chwycić za serca wiele osób. Być może nawet Jarosław Kaczyński spojrzy teraz na Hołownię przychylniejszym okiem.

Szymon Hołownia podczas wizyty u swoich wyborców chwycił na ręce kociaka i upamiętnił tę chwilę na Instagramie.

Pozdrowienia tym razem dla wszystkich kociarzy! 

- napisał kandydat na prezydenta.

Mnóstwo osób zachwyciło się w komentarzach miłością do zwierząt Hołowni. Warto pamiętać, że lider Prawa i Sprawiedliwości jest znany jako jeden z największych kociarzy w naszym kraju. Te pozdrowienia były dziennikarz zapewne skierował również do niego.

W kampanii prezydenckiej nic nie dzieje się przypadkiem. Myślicie, że Szymon Hołownia "kupił" tą fotografią lidera PiS?

Przeczytaj więcej
Komentarze