18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Duda słońcem narodu

TVP jak Korea, Duda jak Kim Dzong Un. "Wiadomości" przebiły dno?

25.06.2020  18:14
TVP Korea?
TVP Korea? Fot: TVP/Printscreen

Szokujący materiał Wiadomości TVP. W środę w głównym programie informacyjnym telewizji publicznej pojawiło się wideo jak żywcem wyjęte z telewizji Koreańskiej. Polacy są oburzeni.

Czegoś takiego jeszcze nie było. O tym, że TVP dawno już nie jest bezstronną telewizją publiczną, finansowaną przez obywateli, wiadomo od dawna. Nikt jednak nie spodziewał się, że w wychwalaniu PiS i Andrzeja Dudy przebiją najgorszą propagandę, a wzorców szukać będą w Korei Północnej.

Oto bowiem w "Wiadomościach" TVP wyemitowano materiał pochwalny dla Andrzeja Dudy. Uśmiechnięta Danuta Holecka zapowiedziała go peanami na cześć prezydenta, przekonując widzów, że za jego rządów żyje się w Polsce dużo lepiej. A później nastąpiło TO.

Propaganda na najwyższym poziomie?

Duda w słońcu, całkiem jak Kim Dzong Un na propagandowych obrazkach z Korei. Do tego podniosła muzyka i szczęśliwi obywatele. Ciężko opisać wszystko słowami. To wideo po prostu trzeba zobaczyć...

Materiał Wiadomości wywołał oburzenie wśród widzów, którzy ostro komentują go teraz w sieci.

Pojawiły się też pierwsze przeróbki...

Czytaj także
Przeczytaj więcej