18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sprawa ostra jak brzytwa

Rydzyk nagle zadzwonił do Dudy. Mocna rozmowa

02.06.2020  14:17
Rydzyk nagle zadzwonił do Dudy. Mocna rozmowa
Rydzyk nagle zadzwonił do Dudy. Mocna rozmowa Fot: Lidia Mukhamadeeva/REPORTER

Tadeusz Rydzyk nagle zatelefonował do Andrzeja Dudy. Podczas programu "Rozmowy niedokończone" na prezydenta spadło ogromne zaskoczenie. 

Tadeusz Rydzyk mocno zaskoczył prezydenta Andrzeja Dudę. Podczas nagrania programu "Rozmowy niedokończone" na antenie Radia Maryja, postanowił osobiście zatelefonować do głowy państwa. To musiało być dla gościa szokujące i stresujące jednocześnie.

Tadeusz Rydzyk dzwonił do Dudy

Dyrektor Radia Maryja nie raz krytykował polityków PiS, chociaż jednocześnie ściśle z nimi współpracuje. Tym razem jednak nie zamierzał być dla Andrzeja Dudy srogi, przeciwnie. Pogratulował mu postawy.

Jest jeszcze wiele do zrobienia i dlatego gratuluję panu siły. Życzę, aby wygrywały siły propolskie

- mówił do telefonu Tadeusz Rydzyk.

Wyraźnie uspokojony tym, że dyrektor Radia Maryja nie miał do niego żadnych pretensji, Duda odpowiedział niemalże natychmiast. 

Tych zadań do wykonania jest jeszcze dużo. Realizujemy ten proces repolonizacji. Żeby podać przykład, popatrzmy chociażby na bank Pekao SA. (…) Dzieje się to, ale to procesy występujące w gospodarce, ani łatwe ani szybkie. Najważniejsze jest to, że ten kręgosłup w Polakach jest silny. Jednak w większości jako społeczeństwo mamy to, co nazywam polskim myśleniem. To trzeba pokazywać, bo wierzę, że to nas ku dobremu prowadzi

- przekonywał słuchaczy Andrzej Duda. 

Myślicie, że Tadeusz Rydzyk będzie dumny, jeśli Andrzej Duda wygra wybory? Możliwe, że poczuje się tak, jakby to jemu i jego mediom zawdzięczał zwycięstwo.