18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowy pomysł

Rydzyk pilnie potrzebuje pomocy. Napisał poruszający apel

08.06.2021  17:57
Tadeusz Rydzyk napisze książkę o aborcji
Tadeusz Rydzyk napisze książkę o aborcji Fot: Karol Porwich/East News

Ojciec Tadeusz Rydzyk poza żyłką do interesów poczuł w sobie także duszę pisarza. Redemptorysta zamierza napisać książkę, która skutecznie zniechęci Polki do aborcji. W napisaniu tego dzieła mają pomóc słuchacze Radia Maryja.

Tadeusz Rydzyk zamierza napisać książkę o charakterze antyaborcyjnym. Temat ten jest dla niego niezwykle ważny, co można było zaobserwować już w zeszłym roku, kiedy to duchowny straszył z ambony protestami organizowanymi przez Strajk Kobiet. Teraz swoje groźby i prośby przeleje na papier.

Szanowni Państwo, Od dłuższego czasu towarzyszy mi myśl o napisaniu książki o ratowaniu życia. Prosimy o nadsyłanie świadectw tych, którzy zostali uratowani przed tzw. aborcją, a także tych, którzy ratowali przed zabiciem. Napiszcie do nas - zaapelował toruński biznesmen.

Redemptorysta wyraził nadzieję, że publikacja przedstawiająca prawdziwe historie "zachęci innych do ratowania życia".

Tadeusz Rydzyk walczy z aborcją

Zakonnik w dalszej części apelu przyznał, że myśl o napisaniu książki towarzyszyła mu od dłuższego czasu.

W świadectwach i licznych liczbach, które dostaję od Państwa, często mowa jest m.in. o tym, że wizyta prof. Bernarda Nathansona i jego świadectwo uratowało wiele waszych dzieci, a także Was. Przekażcie swoje świadectwo. Może ono zachęci innych, by ratować życie - stwierdził duchowny.

Osoby zainteresowane inicjatywą Tadeusza Rydzyka mogą przesyłać listy na adres Radia Maryja lub adres mailowy rozgłośni. Dzieło toruńskiego redemptorysty zmieni podejście Polaków do aborcji?

Czytaj także
Przeczytaj więcej