18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dacie wiarę?

Tajemnica prezesa PiS wyszła na jaw. Mocne fakty

23.05.2022  15:15
Jarosław Kaczyński ma przyjaciółkę!
Jarosław Kaczyński ma przyjaciółkę! Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Jarosław Kaczyński ma swoją prywatną tajemnicę, o której niewiele osób wie. Jaka jest prawda o najbardziej trzęsącym światem polskiej polityki? Trzymajcie się krzeseł.

Jarosław Kaczyński jest jednym z najbardziej znanych i jednocześnie najbardziej tajemniczych polskich polityków. O jego życiu prywatnym nie wiadomo właściwie niczego, a jeśli coś trafi do mediów, z miejsca staje się sensacją. Tym razem na jaw wyszła jedna z tajemnic prezesa PiS. Takiego go nie znacie!

Jarosław Kaczyński wydaje się być srogim i groźnym politykiem, wyjątkowo chłodnym w obejściu. Niewiele wiadomo o nim prywatnie, poza tym, że jest fanem kotów. Tym razem na jaw wyszła jedna z pilnej strzeżonych przez niego tajemnic. Wiemy, z kim spotyka się prezes PiS!

Jarosław Kaczyński ma przyjaciółkę!

Jak się okazuje, prywatnie szef Prawa i Sprawiedliwości wcale nie jest samotnikiem. Ujawnił całkiem długą listę swoich bliskich przyjaciół. To odkrycie rzuca zupełnie nowe światło na polityka i pokazuje jego nieznane dotąd oblicze, które niejednego może mocno zadziwić.

Serdecznie i z przyjaźnią do prezesa PiS podchodzi podobno prezes Trybunału Konstytucyjnego - Julia Przyłębska. Tych dwoje zdecydowanie złapało wspólny, poza polityczny język.

Bardzo lubię u niej bywać, jest bardzo towarzyska

 - powiedział Kaczyński na konferencji prasowej w Krakowie, co spotkało się z zarzutami, że tych dwoje ze względów politycznych nie powinno pozostawać ze sobą w przesadnie zażyłych stosunkach.

Kaczyński dodał również, że ma przyjaciół, którzy nie mają nic wspólnego z polityką. Tymi tajemniczymi ludźmi bliskimi sercu prezesa PiS są państwo Doboszowie. Okazuje się, że grono przyjaciół Kaczyńskiego jest naprawdę szerokie, a spotyka się on m.in. z architektami Anną Bielecką i Piotrem Walkowiakiem, dyplomatą Januszem Stańczykiem, germanistką Hanną Foltyn-Kubicką czy też z malarką Inką Forycką.

Podobno prezes PiS jest jeszcze częstym gościem w domu wicemarszałka Senatu Adama Bielana. Wygląda na to, że Kaczyński skrywa inną, towarzyską i bardziej rozrywkową twarz.

Czytaj także